SBID Ukraine підбила підсумки року та поділилась планами на майбутнє

Асоціація британського та міжнародного інтер’єрного дизайну знову  зібралася для затишної зустрічі

У затишній атмосфері найближчих друзів і партнерів пройшов SBID Ukraine Holiday Cheers. 

За чашкою чаю та келихом шампанського від Shabo команда Асоціації згадала найважливіші моменти і результати роботи 2021 року: розробка інноваційного для України договору дизайнера, проведення ефективного нетворкінг-заходу Meet the Buyer, натхненний design-talk з Лі Бумом та пізнавальний і захопливий тур на фабрики Lualdi та Torterolo&Re для акредитованих мемберів Асоціації.

Гості заходу першими дізнались про амбіційні планами SBID Ukraine на рік наступний, серед яких і запуск платформи професійного розвитку для дизайнерів і архітекторів, і затвердження договору страхування для дизайнерів та декілька колаборацій з експертами галузі.

 

Програму святкування продовжила пізнавальна лекція від Ольги Філатової-Кривецької, а після неї пройшов розіграш призів від партнерів заходу. Присутні гості виграли сертифікат на проживання у Edem Resort Medical&Spa, теплий плед від Benjamin Moore Ukraine, три щасливчики навчаться готувати як шеф-кухарі на кулінарних майстер-класах у шоу-румі Gaggenau, а компанія Hertz International розіграла сертифікат на оренду авто у будь-якій точці світу.

 

SBID Ukraine  висловлює подяку компанії D8 Engineering та ресторану «Бelkin» за підтримку заходу.

Надзвичайно вдячні спільноті SBID Ukraine за спільні зусилля щодо розвитку українського дизайну.


Реклама

Популярные материалы

Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


З чим носити светр із високим коміром цієї зими


9 головних nail-трендів 2022 року


Читайте також
Популярні матеріали