Samsung та Marimekko створили лімітовану колекцію з Unikko та іншими культовими принтами для The Frame

Серія з понад 40 робіт для телевізорів The Frame

Samsung, світовий лідер у галузі технологій, та фінський дизайнерський дім Marimekko представляють лімітовану серію робіт, що поєднують філософію щасливого стилю життя та мистецтво гравюри Marimekko з інноваційним дизайном Samsung. У рамках цієї співпраці вже з 1 лютого 2024 року власники телевізорів The Frame, що мають підписку на Samsung Art Store, зможуть додати до своєї колекції понад 40 робіт Marimekko. 

«Красиве і щасливе повсякдення — це те, що цінують в Marimekko. Ми дуже раді нашій співпраці з Samsung, адже це дає змогу донести наші сміливі роботи до нових авдиторій. Крім того, співпрацюючи з Samsung, ми особливо раді відзначити 60-річчя культового квіткового принту Unikko», — каже Санна-Кайса Ніікко, директор з маркетингу компанії Marimekko.

Лінійка складається з 30 робіт Marimekko та трьох сезонних колекцій, що мають 12 принтів. Вони змінюватимуться протягом року, що дозволить користувачам перетворити свій телевізор на захопливий витвір мистецтва, актуальний для кожної пори року.

Колекція пропонує підписникам Samsung Art Store величезну кількість знакових робіт від: 

  • Майї Ісоли (Maija Isola) — дизайнерки, яка створила понад 500 малюнків для Marimekko та знаменитий квітковий візерунок Unikko; 
  • Фудзіво Ішімото (Fujiwo Ishimoto), відзначеного нагородами японського дизайнера, який працював з брендом із 70-х років минулого століття; 
  • Катсуджі Вакісака (Katsuji Wakisaka) — художника, відомого своїми органічними формами та сміливими кольорами; 
  • Вуокко Есколін-Нурмесніемі (Vuokko Eskolin-Nurmesniemi) — відомого своїми функціональними дизайнами, що непідвладні часу; 
  • Майї Луекарі (Maija Louekari) — дизайнерки, що поєднує наративний лінійний малюнок з майстерним використанням насичених кольорових матеріалів.

«Компанія Samsung пишається тим, що доповнює свою колекцію Samsung Art Store роботами фінського дизайнерського дому. Мета цієї співпраці — дати нашим користувачам можливість персоналізувати своє помешкання за допомогою фінського креативу. Колекція була ретельно відібрана, щоб користувачі могли потішити себе культовим дизайном у своїй оселі», — говорить Софія Монтейро, європейський продакт-менеджер Samsung Art Store.

Роботи дизайнерського дому Marimekko доступні на Samsung Art Store — ексклюзивному сервісі на телевізорах The Frame, який налічує понад 2500 витворів мистецтва з найвідоміших музеїв, галерей і дизайнерських компаній, серед яких тепер і культовий дизайн Marimekko.

Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали