Розпочато конкурс для українських дизайнерів інтер’єру

Французький бренд Élitis та Domio Home Interiors запрошують проявити креативність

Складні часи не мають ставати на перепоні для розвитку та творчості українських дизайнерів. Тому в наші дні особливо цінним є кожен проєкт, який має на меті підтримати професіоналів своєї справи. Щоб відсвяткувати початок нового сезону та стимулювати взаємообмін ідеями, Domio Home Interiors у співпраці з Élitis запрошує архітекторів та дизайнерів інтер`єру з України взяти участь у конкурсі "Уявіть собі поезію світу".

Французький бренд Élitis розробляє шпалери, текстиль та аксесуари, що легко і еклектично грають з коштовними матеріалами з усього світу, такими як льон, дерево, перламутр чи окислений метал. Кожен виріб Élitis — це метаморфоза, народжена з поєднання технічних інновацій, ноу-хау та ремісничих практик. Схожий світогляд поділяє команда пристрасних кураторів та дизайнерів інтер`єру Domio Home Interiors. Тож недивно, що разом вони надихають професіоналів на реалізацію найсміливіших проєктів, адже з Élitis простір в буквальному сенсі починає вібрувати.

Конкурс має на меті вшанувати творчість та майстерність, а також поділитися натхненням. Крім того, Domio Home Interiors та Élitis прагнуть підтримати українських архітекторів та дизайнерів на шляху до інтеграції в міжнародну індустрію дизайну інтер`єру та представити таланти світові.

У конкурсі можуть брати участь українські архітектори та дизайнери інтер`єру, які використовували або планують використовувати шпалери та шпалерні тканини Élitis у своїх проєктах. Заявка повинна містити до 10 реальних зображень у високій роздільній здатності або 3D-візуалізацій, а також короткий опис проєкту, що підкреслює творчу ідею, яка лежить в основі продукції Élitis. Усі зображення шпалер та настінних покриттів можна завантажити на сайті www.elitis.fr

Заявки приймаються з 3 по 24 травня 2023 року на електронну пошту welcome@domio.ua

Проєкт-переможець буде опублікований в Instagram-сторі Élitis, а також підтриманий комунікацією на цифрових ресурсах Domio Home Interiors та ELLE Decoration Ukraine. Окрім того, переможця буде відзначено ексклюзивним килимом від Élitis. Тож не гайте часу та дайте волю фантазії!

Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали