Правильний дизайн полегшує життя людей, — дизайнерка та власниця Mix&Match Interior Buro Ілона Музика

В роботі архітектурної дизайн-студії знаходять своє втілення принципи естетики, екологічності, функціональності, ергономічності та довготривалої актуальності

Шлях Ілони до справи всього її життя був непростим. Під час навчання в Київському національному університеті будівництва і архітектури вона працювала в компанії, що займалася проєктуванням і монтажем водогінних мереж, систем опалення, вентиляції та кондиціонування. Проте вже тоді майбутня дизайнерка зрозуміла, що прагне поєднати свої технічні знання з творчістю, потяг до якої відчувала з дитинства.

Невдовзі на запрошення друга-архітектора Ілона потрапила до команди, що запускала цікавий стартап з дизайну інтер’єрів. Саме через цей практичний досвід Ілона закохалася в нову для себе професію. А вже згодом, коли працювала в салоні європейських меблів і декору, істотно збагатила свій доробок: зокрема, в дизайн-бюро розробляла проєкти, спілкувалася з замовниками і безупинно, з захопленням навчалася всьому новому.

Досвід роботи в салоні навчив мене головному — чути клієнтів. я познайомилася з палітрою світових брендів інтер’єрного дизайну та розширила коло контактів з не менш талановитими українськими виробниками меблів, художниками і дизайнерами. Завжди трохи страшно відкривати свою справу, брати на себе відповідальність. Однак за два роки мої амбіції зросли, і мені захотілося більшого — створити власне бюро, зібрати команду та втілювати свої ідеї у життя.

ELLE: Як прийшла ідея назви Mix&Match Interior Buro?

Ілона Музика Коли народжувалася моя студія, я не хотіла її прив`язувати до певного стилю дизайну інтер`єрів. І в назву хотілось закласти такий меседж — «дизайн кожного проєкту буде унікальним та розроблений згідно з бажаннями і потребами замовника». Отже, mix and match передбачає використання різноманітних матеріалів, кольорів і стилів для створення оригінальних комбінацій, а значить — для створення по-справжньому унікального інтер`єру.

ELLE: Як сьогодні можна сформулювати головну місію вашого бренду?

І.М. Створення краси, затишку, комфорту і функціональності спочатку на папері, а потім реалізація мрії. Вірю, дотримання цих правил гармонізує ваш  простір і ваше життя.

ELLE: Які риси притаманні філософії вашого бюро?

І.М. Естетика, екологічність, функціональність, ергономічність, довготривала актуальність. 

ELLE: Якими проєктами особливо пишаєтеся?

І.М. Проєкт на вулиці Лютеранській — квартира в будинку, що є пам`яткою архітектури був складним. Починаючи з дерев`яних старих перекриттів, закінчуючи балконом, який, буквально, розвалювався. Однак врешті-решт вдалося досягти очікуваного результату. Вийшов дуже гарний сучасний-мінімалістичний дизайн з лофт-елементами. З огляду на те, що цей будинок пам`ятник архітектури, для мене було дуже важливо зберегти стару цегляну кладку. Отже, вийшло дуже ефектно з доповненням сучасних елементів і великою кількістю натуральних матеріалів.

 • Квартира на вулиці Лютеранській
  Квартира на вулиці Лютеранській
 • Квартира на вулиці Лютеранській
  Квартира на вулиці Лютеранській
 • Квартира на вулиці Лютеранській
  Квартира на вулиці Лютеранській
 • Квартира на вулиці Лютеранській
  Квартира на вулиці Лютеранській
 • Квартира на вулиці Лютеранській
  Квартира на вулиці Лютеранській

Другий проєкт, який хочу навести як контрастний приклад,  у ЖК «Русанівська Гавань» — дуже яскравий, у ньому безліч різноманітних кольорів, текстур і деталей, сучасний дизайн з елементами класики і додаванням антикварних меблів. Такий собі мікс історії та сучасних технологій, гадаю, жодного не залишить байдужим.

 • Квартира в ЖК «Русанівська гавань»
  Квартира в ЖК «Русанівська гавань»
 • Квартира в ЖК «Русанівська гавань»
  Квартира в ЖК «Русанівська гавань»
 • Квартира в ЖК «Русанівська гавань»
  Квартира в ЖК «Русанівська гавань»
 • Квартира в ЖК «Русанівська гавань»
  Квартира в ЖК «Русанівська гавань»

ELLE: Які потреби у клієнтів бюро сьогодні? Наскільки змінилися вимоги, уподобання українців порівняно із тими, що були до 24 лютого 2022 року?

І.М.  Потреби клієнтів, на мій погляд, не змінилися, всі хочуть жити в красивому, функціональному житлі та, звісно, з урахуванням ціни та якості матеріалів.

ELLE: Які виклики наразі постали перед вами? Як ви впораєтеся з ними?

І.М. Незважаючи на нинішні обставини, ми живемо у стані війни, я дуже поважаю людей, які залишились у нашій країні та продовжують працювати тут,  мріють про перемогу, як можуть її наближають. Я теж не залишаюсь осторонь, тому з великим бажанням та повагою продовжую створювати дизайни для своїх клієнтів. Зараз дуже важливо залишатися сильними і прямувати далі до своїх цілей. Мені особисто у цьому допомагають надія на перемогу, а також — медитації, різні практики, спорт та любов до своєї справи.

ELLE: Ваші амбітні плани на 2024 рік.

І.М. Продовжувати знайомити своїх нових замовників з сучасними тенденціями трансформації дизайну — дизайну як справжнього мистецтва. Відвідувати постійні щорічні міжнародні виставки. Найбільший проект, який я почала вже реалізовувати і в якому я дуже зацікавлена, — це  Васту (Васту — давня наука про взаємозв`язок всіх сфер життя людини з формою, розміром і наповненням простору, в якому вона живе; знання про те, як побудувати будинок у гармонії з вашими та вселенськими ритмами). У сучасному світі це можливість гармонізувати існуючий простір відповідно до давньої системи архітектурного планування і дизайну.

Реклама

Популярні матеріали

«Я вірю в ефект наслідування — що більше людей бачать і чують про...


Як у кіно: шукаємо культові образи й локації з улюблених серіалів за...


Зірка «Бріджертонів» Нікола Кохлан стала обличчям нової кампанії...


Читайте також
Популярні матеріали