Об’єкт бажання: світильники Lucky Akebia від одеського бренду Furn Object

Найбільш естетcький спосіб відсвяткувати прихід весни

Український бренд меблів та декору Furn Object давно привернув увагу редакторів ELLE та ELLE Decoration своїм вмінням поєднувати грайливу наївність мотивів із справді візіонерським поглядом на дизайн та майстерною обробкою матеріалів. Довгий час нашим абсолютним фаворитом був столик із нержавійної сталі Barvinok у формі квітки. Аж ось у нього з’явився серйозний конкурент.

Цієї весни бренд представив свою першу колекцію світильників Lucky Akebia, яка одразу ж доповнила наш список Must Have зі статусом Made in Ukraine. Дизайнери Анна та Сергій Баєрздорф знайшли натхнення у крихітному цвіті японської квітки акебії та відобразили її тендітну красу у склі різноманітних фактур та відтінків. Lucky Akebia — це історія про легкість і щирість, про невимушену досконалість простих речей.

У виробах цієї колекції Анна та Сергій прагнули поєднати непідвладний часу комфорт природи, її елегантність і простоту, разом із життєвою силою та пристрастю у об’єктах, що водночас є масивними та легкими. Колекція складається з серії скляних ламп — Table Akebia, Wall Akebia, та Floor Akebia, —  кожна з яких представлена у двох різних розмірах. Лампи доступні у п’яти кольорах — білому, зеленому, червоному, бежевому, та чорно-білому. Вони як підійдуть для світлих монохромних інтер’єрів, так і пасуватимуть до просторів, що потребуть яскравого акценту. Світильники виготовлені в Україні львівськими майстрами в техніці художнього лиття зі скла, що робить кожну квітку унікальною.

В березні лампи вже отримали схвальні відгуки в Брюселі під час виставки Collectible, де експонувались разом із Victoria Yakusha Gallery. Саме цей простір ексклюзивно представляє колекцію Lucky Akebia.

Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали