Обʼєкт бажання: стільці від Крістіана Лубутена

Створені у співавторстві з Пʼєром Йовановічем та французькими меблевими майстрами

Крістіан Лубутен — більше, ніж дизайнер взуття. Креативні постановки кабаре Crazy Horse у Парижі, власна лінія косметики, бутік-готель Vermelho на південь від Лісабона та неабикякий досвід в дизайні власних інтерʼєрів — ось далеко не повний перелік захоплень легендарного майстра та «винахідника» червоної підошви. Нещодавно цей список інтересів доповнився ще й предметним дизайном. У співпраці з своїм старим другом П`єром Йовановічем Крістіан Лубутен створив колекцію стільців.

Маємо визнати, тандем підібрався ідеально — адже інтерʼєри та меблі, які створює архітектор і декоратор Пʼєр Йовановіч, порівнюють із haute couture в сфері дизайну: недарма до 2001 року він працював на Пʼєра Кардена. Його роботам притаманна водночас і стримана елегантність і театралізована сюрреалістичність — вони завжди спонукають до роздумів. Не стала виключенням і нова колаборація.

Творчий тандем вирішив підкорити світ мистецтва під час Frieze New York. Для капсульної колекції стільців Лубутен і Йованович обрали муз з міфології, історії та кіно. «Моя робота полягає в тому, щоб вшановувати жінок, дати їм інструменти розширення можливостей», — розповідає Лубутен.

Взявши за основу відомий стілець Clam від Pierre Yovanovitch, дует звернувся до досвідчених майстрів: меблевих ателье Atelier Jouffre і Hugo Delavelle, що бездоганно працюють з деревом; MM7 (Minuit Moins 7), що спеціалізуються на оббивці; до художньої ливарні Solyfonte; спеціалістів з вишивки Maisons Vermont, Lesage Interieurs і Atelier Montex; до ювелірів Alm Deco, а також майстрів Одрі Людвіг і Крістофа Мартена для розпису шкіри.

В результаті народилась серія з 13 стільців: дев’ять лімітованих випусків натхненні жінками (від Нефертарі та Зенобії до Жозефіни Бейкер і Діти фон Тіз), а ще один набір із п’яти — оммаж культовій колекції взуття Лубутена Simply Nude. Ніжки кожного стільця мають форму туфель Louboutin, деякі з них навіть відмічені фірмовою червоною підошвою.

Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали