Обʼєкт бажання: ексклюзивна колекція порцеляни від Saint Laurent

Модний дім разом із мануфактурою Ginori 1735 відновив посуд, який ще в 1957 році розробив легендарний дизайнер, архітектор й митець Джо Понті

Цього понеділка 15 квітня в Мілані стартував Тиждень дизайну — одна з найважливіших профільних подій в індустрії, що збирає провідні світові бренди, незалежних дизайнерів та митців. Як завжди, кожен її день переповнений враженнями та відкриттями. Розповідаємо вам про найяскравіші.

Під кураторством Saint Laurent Rive Droite та креативного директора модного дому Ентоні Вакарелло на території базиліки Chiostri Di San Simpliciano до 21 квітня триватиме виставка  Gio Ponti – Villa Planchart Exhibition.

Французький будинок моди Saint Laurent представив повторний реліз колекції з 12 порцелянових тарілок Villa Planchart Segnaposto, створених італійським архітектором Джо Понті ще в 1957 році.

Ще в 50-х роках минулого сторіччя італійському архітектору доручили побудувати будинок для подружжя Анали та Армандо Планчартів у Каракасі, що згодом став відомий як Вілла Планчарт. Окрім проєктування самого будинку — модерністської прямокутної споруди з дахом-метеликом — Понті також проробив її інтер’єр, об’єднавши ряд предметів меблів і ламп, вже створених ним для італійських компаній, зокрема Cassina та Arredoluce. Саме для цієї оселі і була розроблена колекція з 12 тарілок, для реалізації котрої Понті звернувся до ще однієї легенди — флорентійської фабрики порцелянових виробів Ginori 1735, де архітектор свого часу працював художнім керівником. 

На посуді були зображені символи та мотиви вілли, з-поміж яких літера А, що символізує Аналу та Армандо Планчартів, а також півмісяць, сонце та полярна зірка. За ініціативи Saint Laurent Rive Droite 12 тарілок з оригінальної колекції Villa Planchart Segnaposto було перевидано, знову ж таки у співпраці із Ginori 1735, за згодою фондів Джо Понті та фондом Анали і Армандо Планчарт. 

Ексклюзивний повторний реліз вже доступний до замовлення на сайті Saint Laurent, в бутіках Saint Laurent Rive Droite у Лос-Анджелесі та Saint Laurent Babylone у Парижі, а також за попереднім записом у флагманському магазині Saint Laurent у Мілані на вулиці Монтенаполеоне протягом обмеженого періоду під час Тижня дизайну.

Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали