Індустріальні форми та крафтові матеріали в новій колекції українських меблів, освітлення та декору від Litvinenko Design

Для прихильників мінімалізму з характером

Проста геометрія і лаконічні форми, постіндустріальний ландшафт та тонке кольоросприйняття світу – ключові фактори, що вплинули на формування бачення дизайнера Євгенія Литвиненка. А стилізація та спрощення стали чи не основними інструментами його роботи. Адже ці процеси завжди ведуть до цікавого результату.

Не стало вищезгадане правило виключенням і під час створення нової колекції для Litvinenko Design, що продемонструвала гру з індустріальними формами минулого та крафтовими техніками справжніх майстрів. Тут шпоновані деревʼяні поверхні поєднуються із чорним матовим металом, скляні вази з гутного скла для квітів — з тонкими контурними опорами, дзеркала з прозорими контурами — з ефектами тіні в повітрі. Естетика, що пронизує усю колекцію, балансує на грані простоти та глибоких роздумів над сенсом предметів у просторі.

Представляємо вам пʼятірку наших фаворитів.

Кавовий столик Coffee Table CT01

Обрисом своїх каркасних виточених ніжок нагадує хмарочос і особливо вдало поєднується зі стільницею з керамограніту з мармуровим малюнком.

Дзеркало Transparent Mirror Q0

Завдяки прозорим краям створює сюрреалістичний ефект задзеркалля.

Стілець Chair C06

Неймовірно тактильний завдяки поєднанню плавних ліній теплого дерева та паперового шнурка — в найкращих традиціях midcentury design.

Пуф Pouf Screw L09

Серія нагадує силуетами індустріальні гвинти, а озобленням — так і кличе вмоститися зручніше. Ідеальна гра контрастів!

Почіпний світильник Lamp Shade NO11

Звужує пучок світла завдяки своїй конусоподібній формі, а лляна тканина, з якої виконано абажур, забезпечує ефект мʼякого розсіювання, що в комплексі створює дуже приємний для очей заспокійливий ефект.

Реклама

Популярні матеріали

«Я вірю в ефект наслідування — що більше людей бачать і чують про...


Як у кіно: шукаємо культові образи й локації з улюблених серіалів за...


Зірка «Бріджертонів» Нікола Кохлан стала обличчям нової кампанії...


Читайте також
Популярні матеріали