Наймодніші відтінки 2024 року в палітрі інтер’єрних фарб Benjamin Moore

Ідеальне рішення як для швидкого оновлення, так і для масштабного ремонту

Традиційно порою оновлення вважають весну. Проте коли йдеться про дизайн інтер’єру, жага до змін охоплює багатьох саме восени. Цьому можна знайти цілком логічні пояснення — зміна життєвого ритму з відпускного на робочий потребує більшої структурованості, в тому числі в нашому візуальному оточенні. До того ж, по мірі того, як падає температура за вікном, ми починаємо все більше часу проводити вдома і прагнемо підлаштувати атмосферу під свій настрій.

Незалежно від того, чи вирішили ви пофарбувати лише одну стіну, зробивши ефектний акцент в кімнаті, чи плануєте серйозний ремонт, в нагоді стануть інтер’єрні фарби Benjamin Moore. 140-річна історія розвитку, бездоганна якість та репутація, вишукана естетика, суворі американські стандарти безпеки та екологічності — ось далеко не повний перелік аргументів на користь цього американського бренду, що не дарма відноситься до преміального сегменту. Benjamin Moore обирають для своїх зіркових проєктів провідні дизайнери інтер’єру з усього світу, культові бренди на кшталт DKNY, Calvin Klein, Coach, Tesla, Volvo, Hilton чи Curio довіряють їм свої шоу-руми, цим фарбами пофарбовано кімнати Білого Дому та Пентагону, а ще — інтер’єри кінострічок, серіалів та музичних кліпів.

Легкі в нанесенні та прості в експлуатації, вологостійкі та придатні до миття, максимально екологічні та естетичні, фарби Benjamin Moore відмінно проявляють себе не лише в приватному ужитку: вони витримують найбільше навантаження навіть у сфері HoReCa. А DIY-майстри рекомендують ці матеріали не лише для зміни кольору стін, але навіть для фарбування меблів чи декору, наприклад, металевого каркасу ліжка чи рами дзеркала — задля максимальної персоналізації.

Головна перевага Benjamin Moore для дизайнерів — наявність повного набору інструментів для роботи з кольорами та одна з найширших палітр серед усіх відомих виробників: вона включає понад 20 000 похідних відтінків, які неможливо відтворити на інших пігментах, лише з фарбами Benjamin Moore.

Нещодавно трендвотчери бренду представили наймодніші кольори 2024 року. Серед усіх відтінків, ми обрали власний ТОР-5.

Поза конкуренції — головний на думку експертів колір 2024 року Blue Nova. В ньому ідеально збалансовані глибина та яскравість, необхідні для класичного, проте нетривіального інтер’єру.

Ненав’язливий ніжний відтінок припалих пилом пелюстків троянди Pristine — чудова альтернатива традиційним білим стінам.

Проте якщо хочеться все ж бездоганного білого — до ваших послуг чистий та приємний оку White Dove.

Яскравий мікс помаранчевого з коричневим Topaz додає інтер’єру оптимізму та немов осяює його зсередини.

Ті, хто бажає додати інтер’єру містичності, неодмінно оцінять відтінок Regent Green, колір таємничого соснового лісу в вечірніх сутінках. Очікуйте на захоплені погляди та проханя порадити вашого дизайнера інтер’єру.


Реклама

Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Антверпенська шістка: хто вони і як змінили світ моди. Дірк...


Читайте також
Популярні матеріали