На сьомому небі: новий готель мрії у Римі від мережі Six Senses, дизайн якого розробила Патриція Уркіола

Пастельна палітра, циркулярні елементи та традиційні італійські матеріали

 

Старовинний палац в Римі архітекторка Патриція Уркіола перетворила на затишний та сучасний  готель Six Senses. Розташована поруч із Пантеоном, фонтаном Треві та церквою Сан-Марчелло-аль-Корсо будівля  Palazzo Salviati Cesi Mellini була вперше зведена в 15-му столітті, а потім у 18-му столітті оновлена в стилі бароко архітектором Томазо Де Маркіс.

Вражаючі центральні сходи та головний фасад будівлі, що виходить на жваву вулицю Віа-дель-Корсо, внесені до списку ЮНЕСКО. Тож не дивно, що їх реставрації під час ремонтних робіт під керівництвом Studio Urquiola було приділено особливу увагу.

Проєкт інтер’єру, розроблений  Уркіолою, зосереджено на добробуті гостей. Ідея гармонійного зв’язку із природою пронизує всі простори, від зон загального користування до спалень та передає дух Six Senses.

Уркіола майстерно втілює філософію бренду – зосередженість на велнесі, тепле товариське ставлення до гостей та відданість екологічному дизайну.

Майстерність оздоблення, циркулярні елементи, нетривіальні пастельні кольори, традиційні для Італії матеріали (такі як травертин, мармур чи штукатурка кокчіопесто) безліч рослин, а також вишукані твори мистецтва, підбір яких курувала арт-консультант Федеріка Сала, — всі ці деталі створюють ефект єднання з природою, а крім того відображають сучасне бачення як класичної римської культури, так і багатої історії Palazzo Salviati Cesi Mellini.

Справжній оазис споглядання та безтурботності!

Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали