Міфологія, бруталізм та театральність у новій колекції освітлення від Lee Broom

Підвісні світильники, люстри та настінні бра були створені під впливом «Алхіміка» Пауло Коельо та роздумів на теми астрології, міфології й фольклору

Під час виставки NYCxDESIGN 2024, що триває у Нью-Йорку, епатажний дизайнер Лі Брум представив велику нову колекцію освітлення Alchemist у власному пентхаусі в районі Трайбека. Це перша колекція освітлення Lee Broom, що розпочала свою подорож світом саме з американського ринку, тож в певному сенсі вона стала дебютом бренду.

Зазвичай двоповерховий пентхаус площею 3000 квадратних футів, кожну кімнату якого спроектував особисто Лі Брум, одночасно і слугує шоурумом, і стає власною резиденцією дизайнера, коли той перебуває в місті. Але до тижня дизайну в Нью-Йорку простір елегантних апартаментів було кардинально перетворено, щоб розмістити новинки в галерейному форматі, а глядачі могли не просто роздивитися вироби, а й поринути у всесвіт кожного з них.

Велика зала пентхауса переносить глядача в подорож Алхіміка, де кожен елемент освітлення закутий у драпірування, що нагадує бедуїнські намети, а твори мистецтва відображають натхненну історію та матеріальність виробів.

Лі Брум з люстрою King та підвісним світильником Mythos

В основі колекції — ідеї стародавнього мистецтва алхімії, перетворення неблагородних металів на благородні об’єкти бажання, а також спостереження за духовними та містичними конотаціями цієї практики. Брум хотів створити колекцію освітлювальних приладів, яка б досліджувала фізичні ідеї навколо алхімії, а також торкалася метафізичних аспектів, посилаючись на теми астрології, міфології та фольклору. Підвісні світильники, люстри та настінні бра обʼєднуються в чотири самобутні історії — Mythos, King, Solstice і Gemini.

Настінні бра Solstice

Вироби створені методом традиційного зварювання латуні, поєднують цей неблагородний метал зі склом, акрилом та шкірою. Як і все під брендом Lee Broom, колекція Alchemist була створена без залучення сторонніх підрядників та збирається на власній фабриці Lee Broom у Лондоні.

 Підвісні світильники Gemini

Реклама

Популярні матеріали

«Я вірю в ефект наслідування — що більше людей бачать і чують про...


Як у кіно: шукаємо культові образи й локації з улюблених серіалів за...


Зірка «Бріджертонів» Нікола Кохлан стала обличчям нової кампанії...


Читайте також
Популярні матеріали