«Meet The Buyer»: довгоочікуваний нетворкінг в оригінальному британському форматі

Як вiдбувалася зустріч дизайнерiв інтер`єрів та архітекторiв з розпорядниками креативних та сучасних компаній-виробників з усього світу

В четвер, 23 вересня, в готелі Hilton Kyiv відбувся бізнес-захід «Meet the Buyer», організований Асоціацією британського та міжнародного дизайну в Україні (SBID Ukraine).


Наслідуючи позитивний досвід британської спільноти інтер’єрного дизайну, SBID Ukraine перетворив звичайний нетворкінг на унікальну подію: у форматі speed-dating дизайнери інтер`єрів та архітектори зустрілись із decision-makers найбільш креативних та сучасних компаній-виробників з усього світу.


Цей формат зарекомендував себе як надзвичайно продуктивний, оскільки в динамічних бізнес-умовах гравці галузі інтер’єрного дизайну змогли отримати найбільш концентровану інформацію, що надихає, а також обмінятись контактами з представниками, серед яких були не тільки топменеджери, а й безпосередньо власники брендів у багатьох поколіннях — таких як Schotten & Hansen, Lualdi, Jung, Gaggenau, Intellect City, Torterolo, Italiana Parquet, Toscanini, а також DonStream Education Group.


Згідно з індивідуальним розкладом, який отримав кожен дизайнер та архітектор, з представниками фабрик (серед яких були виробники техніки, настінних покриттів, освітлення, декору тощо) відбувались зустрічі тет-а-тет, надаючи змогу всього за 10 хвилин познайомитись з wow-продуктом чи бестселером бренду. 
Захід отримав позитивні коментарі від учасників та гостей, більшість з яких вже висловили бажання взяти участь у «Meet the Buyer» 2022, планування якого організатори вже розпочали.


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


12 детокс-советов на все времена


Паста с авокадо за 20 минут: простой рецепт


Читайте также
Популярные материалы