Квартира в центрі Києва з неймовірними заходами сонця та особливою увагою до деталей

Метал і грубий бетон тут урівноважені паркетом теплого відтінку, натуральним текстилем, великою кількістю рослин і продуманим освітленням

Сім місяців на піку карантинних обмежень тривала реалізація інтер’єру цієї квартири, розташованої в ЖК «Чикаго». Успіху вдалося досягти завдяки злагодженій роботі всіх учасників: самої замовниці, дизайнерів, підрядників і будівельників.

Катерина Кузьменко звернулася до студії B Place з концепцією майбутнього інтер’єру, на основі якої був розроблений проєкт, доповнений далі важливими стилістичними елементами й деталями. Дизайнери продумали кожен квадратний метр і створили максимально персоналізований простір, який стовідсотково відповідає запиту замовниці. Проєкт був успішно реалізований, аж до самого декорування.


Спочатку це були дві майже рівні за площею квартири, які після демонтажу об’єднали в одну, при цьому було збережено розподілення на спільну та приватну зони. Ці дві зони об’єднані коридором, з проходом через отвір, укріплений металевою конструкцією. Її вирішили не маскувати, а залишити в початковому вигляді, як елемент дизайну.

Незважаючи на брутальні матеріали, інтер’єр не відчувається холодним: метал і грубий бетон урівноважені паркетом теплого відтінку, натуральним текстилем, великою кількістю рослин і продуманим освітленням.

Загальна частина квартири простора, це справжній мікс текстур, фактур та оздоблень, об’єднаних у монохромній палітрі інтер’єру. Металеві перегородки з рифленим склом ручної роботи відокремлюють вхідну групу з гардеробом і гостьовим санвузлом від кухні, бару та вітальні. Зонування простору зумовлене опорними необробленими колонами — для підтримки металевого отвору, що веде у приватну частину апартаментів.

Фокусна точка інтер’єру — вінтажний верстат з Нідерландів, який слугує барною стійкою. Для комфортної висоти старовинного бару верстат підняли на металеву конструкцію.

Ліворуч від бару розташований кухонний гарнітур із мармуровим островом зі сколотим краєм, а праворуч — обідній стіл з унікальним світильником-балансиром фабрики Ochre. У диванній зоні передбачений проєктор і надзвичайно зручне релакс-крісло від Roche Bobois. За ротанговими фасадами комода для вінілового програвача прихована акустична система.

Приватна частина квартири містить майстер-зону, гостьову кімнату та пральню. Ванна кімната повністю оздоблена травертином із цікавою розкладкою каменю.

У дзеркальній гардеробній кімнаті з ефектом нескінченності по центру розміщений ошатний острів-вітрина для прикрас.

Настінні панелі за узголів’ям ліжка із зістарених дзеркал переходять у систему зберігання з інтегрованими сидіннями у вікнах та освітленням для читання. Натуральні матеріали, приглушене світло й темна стеля спальні визначають її основну функцію — відпочинок і відновлення. 

Студія B Place спеціалізується на комплексному підході до дизайну і надає повний спектр послуг: від планувального рішення до покупки декору у готовий інтер`єр. Офіси студії розташовані в Києві та Будапешті, що дає можливість створювати і контролювати проєкти по всьому світу.

Керівник проєкту Chicago Sunset Валентин Дорофєєв

Проєкт CHICAGO SUNSET
Площа: 187 кв. м.

Автор проєкту: студія B Place
Керівник: Валентин Дорофєєв, у співпраці з замовницею Катериною Кузьменко

 


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали