Культові місця Парижу, які варто відвідати

І обов’язково зробити фото на згадку

Розташований на авеню Георга П’ятого в «Золотому трикутнику» — фешенебельному районі французької столиці між Сеною та Єлисейськими полями — паризький готель Bvlgari від моменту свого відкриття став місцем, яке варто відвідати всім, хто цікавиться світом дизайну.

В інтер’єрі готелю, дизайн якого повністю розроблений італійським архітектурним бюро Antonio Citterio Patricia Viel, представлені 76 номерів і сьютів, включаючи Bvlgari Penthouse — екстраординарні приватні апартаменти площею близько 400 квадратних метрів із власним садом на панорамному даху площею 567 квадратних метрів, з якого відкривається краєвид на пам’ятки паризької столиці. Конструкція будівлі та фасаду Bvlgari Hotel Paris була спроєктована та стилізована бюро Antonio Citterio Patricia Viel у співпраці з французькою архітектурною фірмою Valode & Pistre.

Витончене поєднання безкомпромісної чистоти ліній та витончених цитат з італійської глави архітектури епохи Відродження, починаючи з двоповерхових вікон, — фасад будівлі вносить риси нової графічної індивідуальності в комплекс елегантних будівель на авеню Георга V. Внутрішнє оздоблення Bvlgari Hotel Paris виконане в тій самій кольоровій палітрі, що відрізняють його «побратимів» у Мілані, Лондоні, Дубаї, Шанхаї та Пекіні: мармур, шовкове покриття стін, граніт, килими ручної роботи та лаковані вироби з деревини евкаліпту створюють ідеальну атмосферу для дизайнерських меблів та предметів мистецтва. Найкращі витвори італійської майстерності стають ще виразнішими за співпраці з найкращими французькими ремісничими ательє, що працюють у техніці лакового, пергаментного та солом’яного маркетрі у стилі знаменитого французького дизайнера інтер’єрів Жана-Мішеля Франка. За словами Патріції Віель та Антоніо Читтеріо, «у цій житловій послідовності громадських просторів, що ведуть до секретного саду, дві столиці — Париж та Рим, — які протягом всієї своєї історії змагалися за перемогу в галузі творчості, стилю, значущих подій, моди, кулінарної майстерності та мистецтва, знаходять ключ до примирення».

Однак передусім паризький готель Bvlgari — це союз розкішної домашньої обстановки, підпорядкованої культурі та мистецтву, і нестримного італійського brio, що сяє ще яскравіше, якщо його енергія щедро розливається по обидва боки Альп. Привітний ресторан із власним приватним giardino готовий прийняти 58 гостей у приміщенні та 40 — зовні на терасі під досвідченим керівництвом італійського шеф-кухаря Ніко Роміто, володаря трьох зірок Мішлен.

Крім того, в готелі є бар і лаундж-зона. Bvlgari Hotel Paris також має право пишатися своїм фірмовим спапростором площею 1300 квадратних метрів, який оснащений 25-метровим напіволімпійським басейном, фітнес-студією та спортзалом Workshop, гідромасажним басейном Vitality, 9 кімнатами для спапроцедур та спасьютом площею 65 квадратних метрів. Сервіс готелю був повністю переосмислений, щоб забезпечити бездоганність, щирість і водночас невимушеність обслуговування та гарантувати, що у стінах Bvlgari Hotel Paris розкіш передається як у найдрібніших деталях будівлі та її матеріалів, так і завдяки унікальній індивідуальності самого Bvlgari.


 

Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали