Інтер'єр тижня: київська квартира з блакитними акцентами

Ще один блискучий проєкт від YD studio

Як делікатно роз’єднати головну спальню з гардеробною кімнатою, зримувати класичні елементи із сучасними предметами меблів та освітлення, а за допомогою графіки й кольору «зібрати» всі приміщення в цілісний інтер’єр — знають дизайнери YD studio.

Стілець Catch JH2 і підвісний світильник Flowerpot VP7, &Tradition; стіл із поличкою та шафа, «Фрам»; торшер Arum, Ferm Living; крісло, DesignLoft.  

У двоповерховій квартирі, що розташована у центрі Києва, мешкає подружжя з двома дітьми-підлітками — хлопчиком і дівчинкою. Планування й подальша робота над дизайном інтер’єру були продиктовані бажанням господині розділити головну спальню з її гардеробною кімнатою. Таке замовлення автори проєкту Євгенія Дубровська та Лєра Рєзюкова отримали вперше, проте дизайнерський виклик сприйняли з великим інтересом.

Люстра Flat, Vibia; картина Слави Хомицького; диван, Delavega; мармуровий столик Plinth Marble Rose, Menuspace; журнальний столик Bowler від Shane Schneck, Hay; двері, Tesli; бра на стіні TR Bulb, Menuspace.

Отже, на верхньому поверсі розмістилися вітальня, кухня та просторий гардероб, а внизу — всі спальні (включно з дитячими) та санвузли. Оригінальною частиною проєкту стала його графічність та архітектурність.

«По периметру більшості кімнат паркетом простягається темна стрічка, яка дублюється на стелі.

Цей кант, виконаний також із паркету, в тандемі з гіпсовими карнизами додає витонченості всій квартирі», — розповідає Євгенія Дубровська.

Атмосферу спокою й комфорту підсилює активне використання блакитних відтінків — від лазурового до синьо-смарагдового, — які приємно контрастують з теплою палітрою дерева.

«Завдяки кольоровим акцентам, що переходять із одного приміщення в інше, квартира площею двісті квадратних метрів має гармонійний, цілісний вигляд».

«Я дуже люблю паркет і плитку та майже завжди уникаю використання шпалер в інтер’єрі. Однак цього разу не стрималася — прикрасила стіни головної спальні такою красивою та приємною на дотик текстурою», — зізнається Євгенія. Стіни інших кімнат пофарбовані у спокійні тони, тоді як велика фанерна стіна у спальні хлопчика оздоблена графічними мотивами.

Тумба Plinth Cubic Marble Rose, Menuspace; крісло Dorso, Hay (з оббивкою Lola Blue); підвісна лампа JWDA, Menuspace; шпалери Nori 19110EWC, Wall&Decò; дзеркало Sillon SH7, &Tradition.

Господиня, яка брала активну участь в облаштуванні квартири, дуже серйозно підійшла до вибору творів мистецтва. Вдома вона хотіла бачити виключно українських художників. Полотна Слави Хомицького у вітальні та Вови Кено у холі були замовлені спеціально для інтер’єру цієї квартири. До речі, історію з картиною Вови Кено сьогодні дизайнери згадують як найскладніший епізод у роботі над проєктом.

«Ми трохи не розрахували габарити (2х2) і зробили забагато зайвих рухів, щоб пронести її сходами на перший поверх. Зрештою довелося картину розібрати: підпиляти раму, заново склеїти й лише тоді повісити», — розповідають в YD studio.

При виборі паркету, дверей, корпусних меблів, карнизів і виробів із каменю також звертались до українських підрядників. Усі меблі та декор замовляли на сайті Svartisen. «Я дуже радію, коли клієнт активно долучається до роботи над інтер’єром. Проєкти, ґрунтовані на відчутті прекрасного господарів і дизайн-студії, завжди вирізняються особливим характером і шармом», — зазначає Євгенія Дубровська.

Стелаж і шафа, «Фрам».

 


Реклама

Популярні матеріали

Головний аксесуар цього літа, без якого нам не обійтись


10 способів швидко заснути


Готуємо дуже смачний полуничний лимонад


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Оголошено всіх спікерів ELLE Active Forum 2023

Популярні матеріали