Ідеальний сценарій Нового року від Iittala

Новорічна кампанія фінського бренду домашнього декору закликає святкувати життя в усій його недосконалості 

Справді щасливе життя складається з досконалих недосконалостей — переконані в культовому фінському бренді Iittala. І в Новий рік особливо гостро це усвідомлюєш. 

Як ви декоруєте ялинку? Можливо, на ній більше прикрас, ніж голок? Чи розвішуєте ви іграшки та новорічні кульки з вивереною до міліметра точністю? Або вам більше до душі творчий хаос? В сервіруванні святкового столу суворо дотримуватися етикету чи створювати власні теплі традиції та спогади? Щоразу купувати нові прибори та сервіз або декорувати стіл еклектичним посудом із відбітками життя? Придбати ідеальний подарунок або знайти неідеальний, проте такий, що говоритиме про ваші почуття? Саме такими думками задаються творці Iittala напереродні різдвяних свят.  

І доходять висновку, що незалежно від творчого підходу, результат буде ідеальним, тому що він відображатиме саме вашу особистість. У каталозі Iittala є все для того, щоб ви могли реалізувати власну досконалу недосконалість.

Зрештою, Новий рік — це ж не про бездоганні селфі чи натягнуті посмішки. Це про щирі веселощі та ялинку, що впала в розпал святкової вечері. Тепле атмосферне відео Iittala налаштовує ввімкнути святковий режим.


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Чому важливо співати українські колискові: доводять MamaRika та...


Читайте також
Популярні матеріали