ДВРЗ Design Days: у Києві відбудеться Тиждень сучасного українського промдизайну

Захід, який варто відвідати

З 18 по 27 серпня промисловий район Києва — ДВРЗ перетвориться на експериментальний та дослідницький майданчик для поціновувачів предметного дизайну. Саме тут відбудеться подія абсолютно нового формату ДВРЗ Design Days — тиждень сучасного українського промдизайну, присвячений молодим брендам, незалежним дизайнерам та архітекторам, дослідникам дизайну та дизайн-ентузіастам, які прагнуть взаємодіяти між собою та з широкою аудиторією. 

Кураторська команда ДВРЗ Дизайн ставить за мету підтримати творчість та бізнес українських дизайнерів та брендів, які продовжують працювати попри складні часи; налагодити комунікацію між брендами і дизайнерами та широкою аудиторією; популяризувати провідних українських професіоналів на локальному ринку у форматі Local2Local, а також викликати зацікавленість до українського предметного дизайну зі сторони преси, інфлюенсерів та широкої аудиторії, зокрема прогресивної молоді. 

У рамках Тижня сучасного українського промдизайну ДВРЗ Design Days на майданчику галереї Panoptikum Collections буде представлена виставка сучасних об’єктів: меблів, освітлення та предметів декору.

Програма ДВРЗ Design Days

Виставка промдизайну 

Триватиме з 18 по 27 серпня на майданчику галереї Panoptikum Collections. Автор сценографії експозиції — Юрій Зіменко, дизайнер, декоратор, керівник Design Studio Yuriy Zimenko.

ДВРЗ дизайн — це можливість для дизайнерів та виробників показати свої об’єкти, які здатні до масштабування, професійній спільноті та широкій публіці. Організатори заходу роблять акцент на креативності, якості та раціональному використанні матеріалу: вторинній сировині, сталому виробництву та екологічних принципах утилізації. 

Експозиція першого Українського Павільйону на London Design Biennale 2023

Досвідом цієї спільної творчості поділяться учасники проєкт: кураторка павільйону, дослідниця дизайну Лариса Цибіна, дизайнери простору Денис Соколов, SVOYA студія та Дмитро Сівак, Sivak + Partners Bureau, дослідниця проєкту та архітекторка TSEH Architectural Group Антоніна Капля, графічний дизайнер &MO Design Кирило Тиква та дизайнери об’єктів Катерина Соколова, Сергій Готвянський, Вікторія Якуша.

«Ремонтуй майбутнє» 

Майстер-клас з апсайклінгу від архітекторки та співзасновниці RePlus Bureau та re+stare (Львів) Христини Бадзян. На відвідувачів чекає створення об`єкта дизайну побутового вжитку з вторинної сировини. 20-го серпня відбудеться огляд робіт з відзнакою від партнерів майстер-класу та глядачів.

Експозиція проєктів фіналістів архітектурного конкурсу Rebuild Ukraine з відновлення Північної Салтівки (Харків)

Ініціатором конкурсу виступили WZMH Architects (Торонто, Канада). Кураторкою експозиції стане Анастасія Бєлогривцева. 

Проєкт візуальної взаємодії майданчика та відвідувачів

Це історія про те, як середовище спілкується з нами. Через візуальну комунікацію, розроблену урбаністкою Анаіт Данієлян, ДВРЗ Design Days говоритиме про навігацію, як інструмент упорядкування середовища та боротьби з хаосом. 

Кураторки: кандидатка архітектури, урбаністка Анаіт Данієлян, графічна дизайнерка та ілюстраторка Ольга Цибіна.

ДВРЗ Дизайн Лекторій, 18-20 серпня 

А також: аутдор-зона, фуд-майданчик, дитячий майданчик, музичний супровід.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали