ОЛЕНА ЯСТРЕБ: «ПАНДЕМІЯ МОБІЛІЗУВАЛА ВСІ СИЛИ І...

ELLE X GUESS: WANDERLUST

TV, ЩО ПАСУЄ ВАШОМУ СТИЛЮ ЖИТТЯ! ІДЕАЛЬНИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН: ВІДЧУЙ СЕБЕ...

КАК ВЫБРАТЬ СОЛНЦЕЗАЩИТНЫЙ КРЕМ НА ЛЕТО 2021...

Договір дизайнера: як створити оселю мрії, вдовольнити замовника та захистити авторські права?

Унікальний для українського ринку продукт для захисту авторських прав

Рейтинг статьи / 0
5 5 3

Представництво асоціації британського та міжнародного дизайну в Україні SBID Ukraine виступили з ініціативою розробки договору дизайнера — унікального для українського ринку продукту, мета якого стати ефективним та зручним інструментом для захисту авторських прав.

Ініціатива реалізована у партнерстві з провідною міжнародною юридичною компанією CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang — Ukraine, яка залучила до розробки тексту договору найкращих спеціалістів з багаторічним досвідом.


Наталія Большакова, регіональний директор SBID Ukraine: «Необхідність договірних відносин сьогодні не підлягає сумніву. Тут вже стає питання про правильно та якісно прописаний договір, що захищає права як дизайнерів, так і клієнтів, а також всіх учасників процесу проєктування та реалізації проєкт. І в цьому питанні ми раді залучитися підтримкою професіоналів з найвищою кваліфікацією».

Юлія Данілова-Мерецька, регіональний директор SBID Ukraine: «Ми наполегливо працюємо над тим, щоб зробити індустрію інтер`єрного дизайну, ще більш професійною та прогресивною, залучаючи до спільної справи найкращих партнерів та ентузіастів з різних сфер. Наша ініціатива з розробки договору є першою ініціативою такого роду в Україні і ми пишаємося тим, що з її реалізацією нас підтримала одна з найуспішніших компаній — світовий лідер з надання юридичних послуг».

Ольга Бєлякова, партнер практики комерційного права CMS: «На прохання SBID Ukraine ми розробили максимально збалансований договір, що захищає як права дизайнерів, так і клієнтів. Декілька членів асоціації вже мали змогу застосувати наш договір на практиці та ми раді чути, що клієнти, в тому числі міжнародні, приймають його без жодних зауважень».

Презентація документу відбулась в Києві в рамках спеціальної серії освітніх заходів Ukraine Business Brunch, які SBID проводять для членів асоціації в Україні. В рамках заходу спікери Ольга Бєлякова, партнер практики комерційного права та Вікторія Ставчук, старший юрист міжнародної юридичної компанії CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang — Ukraine відповіли на важливі та актуальні питання аудиторії, зокрема: що таке договір дизайнера, які його переваги та основні положення, а також особливості його застосування. Крім того, під час дискусії були розкриті й інші важливі аспекти, такі як: реєстрація, оподаткування, судовий захист та страхування.

Договір розроблений ексклюзивно для членів асоціації SBID Ukraine з ідеєю спонукнути дизайнерів та архітекторів ставати візіонерами галузі в Україні та тими рушійними силами, які задають нові, етичні правильні принципи та стандарти роботи що будуть працювати на досягнення загальних цілей та розвиток індустрії.

З питань придбання договору та додаткової консультації, звертайтесь, будь ласка, до Ірини Калмикової, CEO, SBID Ukraine, за номером телефону: +380 50 312 94 40.

Реклама

Як знімати супервідео на смартфон: відчуй себе справжнім режисером! Частина 3

TV, що пасує вашому стилю життя! Ідеальний телевізор за версією редакціі

Олена Ястреб: «Пандемія мобілізувала всі сили і прискорила уповільнені процеси»

Самые модные босоножки этого лета

10 самых красивых маникюров на короткие ногти на лето

Самые модные купальники этого лета