Cтудія дизайну та кераміки Makhno представила благодійну різдвяну кампанію

Ви точно вже бачили цього чарівного персонажа Dido. У день Святого Миколая він стає Dido Christmas та вирушає в подорож світом — заради добра

Ми давно у захваті від чарівних Dido, яких створює українська студія дизайну та кераміки Makhno.

Ці артскульптури, що наслідують та розвивають традиції української зооморфної кераміки та своїм корінням сягають трипільської культури, здатні стати не лише прикрасою оселі, а й оберегом і талісманом, адже вони покликані захищати й допомагати своїм власникам. А у день Святого Миколая Dido починає творити справжні дива!

Студія Makhno запустила благодійну кампанію на підтримку родинного дому «Дача» від благодійного фонду «Запорука», де перебувають важкохворі діти, що прямо зараз борються за життя та потребують допомоги.

Для кампанії студія запропонувала авторську різдвяну артскульптуру Dido Christmas за акційною вартістю. Всі кошти, отримані з її продажу, автоматично перераховуються до благодійного фонду. 

Чудовий Dido Christmas розпочинає подорож світом, аби збирати добро в усіх куточках планети та принести його під ялинку кожному, хто замовить артскульптуру. Тож, якщо ви перебуваєте в пошуку новорічного подарунку з особливим змістом, це саме він!

Слідкуйте за пригодами чудового різдвяного духа добра на інстаграм-сторінках студії Makhno та благодійного фонду «Запорука»


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Чому важливо співати українські колискові: доводять MamaRika та...


Читайте також
Популярні матеріали