Як втілити бізнес-плани під час війни: акційна пропозиція для безкоштовного обслуговування від UKRSIBBANK

Якісні послуги для успішного жіночого підприємництва  

«Не може бути бізнес заради бізнесу і життя тільки задля досягнення матеріальних цілей», ― каже Олена Ціва, CEO компанії «Ліка Комфорт» та засновниця першої школи для інсталяторів і менеджерів зі збуту кліматичної техніки Lika Climate School. Після початку повномасштабного російського вторгнення підприємниця активно волонтерить ― зокрема, в межах компанії передає щомісяця 10% від ТО кондиціонерів на SuperHumans Centre і приєднується до зборів на авто, старлінки та дрони для ЗСУ.

Через війну Олені доводиться боротися з різними викликами для бізнесу: економічною нестабільністю, психологічним стресом, адаптацією ВПО в колективі, управлінням командою та логістичними збоями.

І це не поодинока ситуація, адже, за різними дослідженнями, після початку повномасштабного російського вторгнення 95% бізнесів, що належать жінкам, відчули негативний вплив. У 26% зменшилася кількість клієнтів, а у 12% — кількість замовлень. Проте бізнеси продовжують працювати ― наприклад, Opendatabot зазначає, що з 2023 року жінки в Україні відкрили 154 тисячі ФОПів та очолили понад 10 тисяч нових компаній.

Свої плани українки можуть втілювати за підтримки UKRSIBBANK BNP Paribas Group. З 1 березня до 30 червня 2024 року банк надає акційну пропозицію «Плануй і втілюй!», яка підтримує жіноче підприємництво в Україні та зміцнює роль жінок в економіці країни. Завдяки їй підприємниці отримають якісне фінансове обслуговування, послуги персонального менеджера та доступ до сучасного інтернет-банкінгу. Серед переваг акції:

• 6 місяців безкоштовного обслуговування бізнес-рахунку;

• 6 місяців безкоштовної оренди термінала для торговельного еквайрингу;

• 12 місяців безкоштовного обслуговування корпоративної картки.

«Минулого року ми розробили спеціальну пропозицію для жінок, якою скористалися майже 600 підприємниць. Ми побачили зацікавленість і вирішили посилити нашу пропозицію, щоб зробити щоденний банкінг ще легшим і ефективнішим для ведення бізнесу. «Плануй і втілюй!» — це прояв нашої підтримки жіночого підприємництва в Україні та зміцненні ролі жінок в економіці країни. Ми віримо, що наша акція надихне підприємниць та підтримає розвиток українського бізнесу, особливо в умовах, з якими стикаються жінки в бізнесі сьогодні. Ми завжди прагнемо бути для них надійним фінансовим партнером та плечем опори», ― розповів Андрій Кашперук, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Для Олени Ціви послуги банку для її бізнесу також були корисними. Підприємниця підкреслює, що може ефективно керувати фінансами та здійснювати операції з будь-якої точки світу завдяки технологіям електронних платежів та онлайн-банкінгу. Також для Олени важливий захист від шахрайства й кіберзлочинності, а ще ― можливість овердрафту, що допомагає перекрити касовий розрив (як це було, зокрема, на початку повномасштабного вторгнення).

«Майбутнє жіночого підприємництва в Україні наповнене можливостями, які розкриваються завдяки сміливості та наполегливості жінок-підприємниць. Вони активно впроваджують нові технології у свої бізнеси, що дозволяє їм не лише підтримувати конкурентоспроможність, але й створювати нові тенденції на ринку», ― каже Олена Ціва.

Більше подробиць про послугу «Плануй і втілюй!» можна дізнатися за посиланням.

Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали