Як відкрити успішний бізнес: українки можуть узяти участь в акселераторі з жіночого підприємництва

Новий сезон освітньої програми

В Україні розпочнеться новий сезон візійного жіночого акселератора «Відважна 2. Масштабування та діджиталізація». Його мета — допомогти українкам започаткувати або розвинути бізнес. 

«Відважна» пропонує майбутнім та активним підприємицям протягом 4 місяців вивчати фінансове планування та управління, маркетинг і продажі, інструменти діджиталізації бізнесу, оподаткування, бухгалтерський облік, інструменти для виходу на зовнішні ринки.

«Підтримка українок на шляху до підприємництва завжди була одним із наших пріоритетів. Особливо зараз, коли 60% нових ФОПів відкривають жінки», — ділиться заступниця міністра цифрової трансформації України з питань європейської інтеграції Валерія Іонан.

За результатами навчання 40 учасниць залучать по 100 000 гривень на впровадження своїх бізнес-ідей. На фінальному заході Grand Pitch Day 12 фіналісток змагатимуться за головне заохочення проєкту в таких категоріях: «Дебютантка», «Візіонерка», «Безбар’єрний бізнес-проєкт». Три бізнес-проєкти з найвищими балами від журі залучать додатково по 400 000 гривень на розвиток власної справи.

Акселератор поєднуватиме два формати навчання:

  1. Онлайн-навчання, де учасниці проходитимуть загальну освітню програму, яка базуватиметься на принципах практичності, інтерактивності та провідних підходах у бізнес-освіті на чолі з провідними спікерами. Онлайн-модулі проводитимуть представники Visa, USAID, monobank, Checkbox, Shop-Express, Укрпошта та інші.
  2. Офлайн та віртуальний буткемпи на базі 10 центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес, де учасниці пройдуть поглиблене навчання з бізнесу та отримають менторський супровід. Перевагу участі в буткемпах віддаватимуть безбар’єрним бізнес-проєктам та тим, хто готовий імплементувати ці принципи в діяльність підприємства.

Проєкт триватиме з квітня до вересня 2024 року.  Дізнатися більше та подати заявку на участь можна за посиланням. Дедлайн подання — 28 квітня 2024 року (23:59).

Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали