ЯК ОФІСНЕ ЖИТТЯ ВПЛИВАЄ НА ЗДОРОВ`Я НІГ?

ПРОЙДИТЕ ТЕСТ И УЗНАЙТЕ, ЧТО НУЖНО ВАШЕЙ КОЖЕ...

«Я НЕ ВЕРЮ В ТЕРМОЗАЩИТУ. ЕСЛИ ТЕМПЕРАТУРА...

ЕКАТЕРИНА КУХАР ПРОДЕМОНСТРИРОВАЛА ИДЕАЛЬНУЮ...

5 ЛЮБИМЫХ СРЕДСТВ УХОДА BEAUTY-БЛОГЕРА ЯНЫ...

Злочини сталінського режиму та Голодомор в Україні в трейлері фільму «Ціна правди»

Трилер Аґнєшки Голланд

У мережі нарешті з’явився трейлер нового фільму Аґнєшки Голланд «Ціна правди» про журналіста Ґарета Джонса, який у 1933 році вирушив до Радянського Союзу, щоб викрити правду про злочини сталінського режиму та Голодомор в Україні. В основі сюжету реальна історія: у 1933 році репортер на ім’я Ґарет Джонс приїздить до Москви, де знайомиться з журналісткою Адою Брукс. Ада відкриває йому очі на «радянську утопію», яка не має нічого спільного з реальністю. І Ґарет, попри смертельні погрози, розпочинає своє розслідування. Переховуючись від спецслужб СРСР, крок за кроком він розкриває правду про трагедію українського народу: Голодомор, жорстку цензуру, змову та масові репресії. Саме його викриття згодом стануть підґрунтям для роману «Колгосп тварин» Джорджа Орвелла.

Головні ролі у фільмі зіграли Джеймс Нортон, Ванесса Кірбі, Пітер Сарсгаард, Джозеф Моул, Кеннет Кренем, Яків Ткаченко, Олег Драч, Володимир Федорук, Анна Шайдюк, Анастасія Чала та Аліна Ковальська.

Стрічку знімали у копродукції Україні, Польщі та Великобританії. Консультантом проекту став Тімоті Снайдер – американський історик та письменник, професор Єльського університету – який у своїй монографії «Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним» обґрунтував тезу про те, що радянський та нацистський режими знищили близько 14 мільйони мешканців на території України, Польщі, Білорусі, Прибалтики та в західних областях Росії.

Прем’єра «Ціни правди» в Україні відбудеться 28 листопада 2019 року.

Як офісне життя впливає на здоров`я ніг?

Пройдите тест и узнайте, что нужно вашей коже

«Я не верю в термозащиту. Если температура утюжка 220 градусов — никакое средство не защитит волосы от повреждений», — Юлия Седлецкая