У Музеї Ханенків відкрили виставку українського павільйону з Венеційського архітектурного бієнале

Вона досліджує майбутнє України після закінчення війни

У Музеї Ханенків відкрилася виставка «Перед майбутнім». Ця експозиція — проєкт Національного павільйону України на Бієнале архітектури у Венеції. Цьогоріч Україна брала участь у події вперше з 2014 року.

Тема Венеційського бієнале — «Лабораторія майбутнього». Тому назва українського проєкту осмислює ідею майбутнього як часу після закінчення війни. Для цього куратори виставки — Ірина Мірошникова, Олексій Петров та Борис Філоненко — запросили 35 учасників зі сфер архітектури, мистецтва та науки, які створили п’ять тематичних виставок у Венеції. Колективи об`єдналися навколо таких тем та векторів роботи: відбудова, комеморація, освіта, екологія та майбутнє.

«Ці виставки у різний спосіб залучали глядачів до спільного діалогу про відбудову України, політику комеморації, екологічні виклики та стратегії співіснування на загрожених землях, про самоорганізацію, піклування та тимчасові спільноти, про майбутнє, в якому є місце солідарності. Такий формат дав можливість ставити питання, вести множинні розмови всередині України та на міжнародному майданчику, а також збирати й розповідати історії і завдяки цьому краще розуміти одне одного», — діляться організатори проєкту. 

Виставка триватиме три тижні — до 7 січня включно.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Олексій Гнатковський з родиною в ексклюзивній зйомці колекції...


Оспівування краси жіночого тіла в творчості Ненсі Дожаки


Читайте також
Популярні матеріали