ТЕКСТ: КАТЕРИНА РУДЕНКО: «В ЦІЛОМУ ЦИФРОВІ...

КЛУБ ПУТЕШЕСТВЕННИКОВ: МИШЕЛЬ АНДРАДЕ В...

TV, ЩО ПАСУЄ ВАШОМУ СТИЛЮ ЖИТТЯ! ІДЕАЛЬНИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН: ВІДЧУЙ СЕБЕ...

КУЛЬТГИД: КУДА ПОЙТИ В КИЕВЕ, ИЮЛЬ 2021

У Києві відбулася урочиста Церемонія відкриття ювілейного КМКФ «Молодість»

Під Аркою Дружби народів

Фото: Предоставлені кінофестивалем «Молодість»

Рейтинг статьи / 0
3 5 2

50-й ювілейний Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» було відкрито на урочистій Церемонії 29-го травня у кінотеатрі просто неба під Аркою Дружби народів. Гості Церемонії згадали визначні моменти з півстолітньої історії «Молодості» та ознайомилися з програмами та журі ювілейного фестивалю. Вітання кінофестивалю супроводжувалось виступами музичних виконавців — гурту G-ART і співачки-реперки Аліни Паш.

Ведучими Церемонії відкриття стали актор Тарас Цимбалюк і телеведуча «Сніданку з 1+1» Людмила Барбір. Вони розповіли про перші роки існування «Молодості», відомих українських та іноземних режисерів, чиї дебютні роботи брали участь у конкурсі фестивалю. Серед них Денні Бойл і Том Тиквер, Франсуа Озон, Ґаспар Ное, Сергій Лозниця і, звісно, Іван Миколайчук. Саме його «Вавилон XX», переможець «Молодості» 1979-го, став фільмом-відкриттям цьогорічного фестивалю.

Міністр культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченко вручив почесного «Скіфського оленя» за внесок у розвиток українського кіномистецтва Юрію Гармашу — оператору стрічки «Вавилон XX». Напередодні, 28 травня, Президент України відзначив артдиректора «Молодості», Андрія Халпахчі, званням «Заслужений діяч мистецтв України». Також за вагомий внесок у розвиток кінофестивалю та значні творчі здобутки були нагороджені кінокритик та кінознавець Олександр Шпилюк, генеральний продюсер спеціальних проєктів медіахолдингу StarLight Media Михайло Павлов та наукова співробітниця Людмила Новікова.

На 50-й «Молодості» глядачі зможуть переглянути близько 200 фільмів з 21-ї програми — серед них повнометражна, короткометражна та студентська секції Міжнародного конкурсу, Національний конкурс, перший в історії фестивалю Документальний конкурс, програма фільмів на тематику ЛГБТКІ+ «Сонячний зайчик» і конкурс дитячих фільмів Teen Screen. Оновлений та посилений кінофестиваль стає справжньою платформою для розвитку українського кінематографа, презентуючи безпрецедентний рівень індустрійної секції — у її межах буде проведено три пітчинґові проєкти, а гостями секції стали понад 25 провідних іноземних і українських фахівців.

50-й ювілейний кінофестиваль «Молодість» відбувається з 29 травня по 6 червня за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з питань кіно та Київської міської державної адміністрації.

Реклама

Як знімати супервідео на смартфон: відчуй себе справжнім режисером! Частина 3

TV, що пасує вашому стилю життя! Ідеальний телевізор за версією редакціі

Текст: Катерина Руденко: «В цілому цифрові технології націлені, щоб поліпшити наше життя»

Рианна запускает новый проект

Как подобрать и наносить тональный крем в жару

Учимся у Леди Гаги, как производить впечатление с помощью одежды