Творці «І просто так» розкрили оригінальну історію персонажа померлого Віллі Гарсона

Як усе могло бути

У Майкла Патріка Кінга були великі плани на «Стенфорда Блетча» Віллі Гарсона, проте все перевернулося догори дриґом, коли у вересні актор помер від раку підшлункової залози. Кінгу довелося представити перезавантаження «Сексу та міста» без Гарсона. 

Віллі Гарсон

У четвертому епізоді серіалу Керрі Бредшоу отримує лист від Стенфорда, в якому сказано, що він вирішив переїхати до Токіо, щоб бути менеджером підлітка-тіктокера. За словами його чоловіка, Ентоні Марентіно, він не міг змусити себе сказати це особисто тому, що вона оплакує смерть Біга. Тим часом сам Ентоні отримує лист, у якому Стенфорд просить розлучитися.

Шоуранер сказав Variety, що, якби не смерть Гарсона, події розвивалися б зовсім інакше: персонаж з’явився б в усіх 10 епізодах. 

Стенфорд Блетч

«Перш ніж я дізнався, що Віллі хворий та не зможе закінчити зйомки, у Стенфорда мала статися криза середнього віку, — поділився він. — У персонажа Віллі завжди ніби була кар’єра менеджера, і ми збиралися заглибитися в це, показати, що це неправда. Саме він і Керрі мали відчувати зміни». 

Єдине, що Кінг залишив у переписаному сценарії, — розлучення Стенфорда та Ентоні. 

Ентоні Марентіно

Розлучення проклало б шлях до відновлення близької дружби Керрі та Стенфорда, яка була у них до появи Біга. 

«Була серія справді кумедних, кокетливих, веселих сцен із Керрі, які мені дуже подобалися, —  сказав Кінг. — Це стара-стара, дуже специфічна хімія між Керрі та Стенфордом, яка повністю ґрунтується на унікальній історії Віллі та Сари Джессіки». 

Стенфорд Блетч та Керрі Бредшоу

Нагадаємо, що сьогодні, 3 лютого на нас чекає невеликий документальний фільм про зйомки «І просто так», у якому, окрім Віллі Гарсона, не з’явиться Кріс Нот — виконавець ролі містера Біга. 

Текст: Аліса Єрмоленко


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали