ПІДБЕРІТЬ СОБІ КОЛІР ВОЛОССЯ І ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО...

БОРЕМОСЯ ІЗ ПЕРЕДЧАСНИМ СТАРІННЯМ ШКІРИ: ЯК...

АЛИСА МИЛАНО ШОКИРОВАЛА ПОСЛЕДСТВИЯМИ...

«С АДАМОМ ЛЕВИНОМ И БЕХАТИ Я ПОЗНАКОМИЛАСЬ НА...

«ТЫ БЕЗУСЛОВНО ЛУЧШАЯ. САМОЕ ЛУЧШЕЕ ИЗ ТОГО, ЧТО...

Просто космос: Ілон Маск запросив родичів академіка Сергія Корольова на наступний запуск Space X

Підприємець назвав українського вченого «одним з найкращих»

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine,

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Засновник компанії SpaceX Ілон Маск поспілкувався з родиною українського вченого у галузі ракетобудування та космонавтики Сергія Корольова. Про це він повідомив у себе в Twitter.

«Сьогодні говорив із сім’єю Корольова. Він був одним із найкращих», — заявив Маск 11 липня, написавши прізвище вченого трьома мовами — англійською, українською і російською. Розмову із американським мільярдером підтвердила і родина винахідника.

Онук Корольова розповів, що поспілкувався з Маском через відеозв`язок і отримав запрошення подивитися на заводи SpaceX, а також стати свідком одного із ракетних запусків. Ініціатива надійшла від прес-секретаря Ілона Маска. Хоча ще раніше родина Корольова написала американському мільярдеру листа – після успішного запуску корабля SpaceX Crew Dragon на орбіту Землі.

«Ми розмовляли 20 хвилин, у спілкуванні він приємний, дуже веселий, дуже позитивна людина, ми багато сміялися. Він із величезною повагою ставиться до пам`яті мого дідуся, вважає його одним із найвидатніших інженерів і людей свого часу», — розповів Андрій Корольов.

Український вчений Сергій Корольов народився у Житомирі, виростав у Ніжині, Києві та Одесі. У 1938 році був репресований радянською владою. Корольов — ключова постать у освоєнні космосу. Саме завдяки його праці відбувся перший політ людини у космос.

Головні б'юті-тренди цього літа

Боремося із передчасним старінням шкіри: як правильно захищатися від сонця?

До Місяця й назад: японський мільярдер шукає дівчину для космічної подорожі

«С Адамом Левином и Бехати я познакомилась на ивенте от Yves Saint Laurent, спустя время он написал мне: "Давай бить тату"», — украинка Александра Масюк

Фарфоровая кукла и грузинские пардаги: гид по особенным предметам барахолки «Кураж»

Чем полезно миндальное молоко и как его приготовить дома