ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

ОТВЕТЫ НА 6 САМЫХ НЕЛОВКИХ ВОПРОСОВ О СЕКСЕ...

ТОП-5 ПРОДУКТОВ, КОТОРЫЕ НЕЛЬЗЯ ЕСТЬ ПОСЛЕ...

Нові правила: з 2021 року для українців зміниться порядок в’їзду до ЄС

Доведеться платити й реєструватися

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine,

Рейтинг статьи / 0
4 5 30

З 2021 року громадянам України для в'їзду в країни Євросоюзу перед поїздкою необхідно буде зареєструватися в системі ETIAS (Європейська система авторизації і інформації подорожей) і заплатити збір розміром € 7. Про це повідомляється на сайті ETIAS.

Уточнюється, що реєстрацію повинні будуть проходити громадяни тих країн, з якими у ЄС укладено безвізовий режим. До таких країн належать Україна, Велика Британія, Канада, Австралія, США та інші.

ЄС

Як сказано на сайті ETIAS, нововведення дозволить ефективніше відслідковувати туристів, які відвідують європейські країни, а також поліпшити зовнішню і внутрішню безпеку ЄС.

Заяви в ETIAS можуть бути оброблені протягом 96 годин або менше, уточнюється в повідомленні. Однак у деяких випадках заявку можуть розглядати протягом чотирьох тижнів, якщо від заявника знадобиться додаткова документація. Плата за реєстрацію в ETIAS складе € 7, проте для туристів молодше 18 або старше 70 років реєстрація буде безкоштовною. Після реєстрації здійснити поїздку в європейські країни, що належать до Шенгенської зони, можна буде протягом 180 днів, враховуючи, що безпосереднє перебування в Євросоюзі складе не більше 90 днів.

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

Це офіційно: оголошено результати перепису населення України