«Молодість» покаже одну з позаконкурсних програм у столичному кінотеатрі КINO42

Не можна пропустити

Уже 19 квітня фестиваль «Молодість» покаже одну з позаконкурсних програм у кінотеатрі КINO42. Її фокус спрямований на новаторство стилю, який відображено в кожному фільмі.

Молодість

FORMA — це програма альтернативного кіно, яка з 2018 року презентує добірку унікальних, експериментальних і сміливих картин та демонструє кіно, що продовжує жити й змінюватися.

Всі фільми-учасники були представлені на торішньому 51-му кінофестивалі, окрім стрічки «Час із користю», українська прем’єра якої відбулась на 47-й «Молодості» — у перший рік існування програми FORMA. Також у 2017 році повнометражний дебют режисера Даана Баккера отримав нагороду MovieZone Роттердамського міжнародного фестивалю.

В анімаційному фільмі «Наглядачі вічності» режисер Арістотеліс Мараґос використав кадри з екранізації роману Стівена Кінга «Четверта після опівночі» — мінісеріалу «Ланґольєри» 1995 року. Режисер роздрукував кадри з фільму й побудував сюжет своєї стрічки довкола боротьби з монстрами, що пожирають простір.

Картина «Справжні люди» неодноразово брала участь у світових фестивалях, серед яких Locarno International Film Festival, Beijing International Film Festival, а торік на Indie Memphis Film Festival Кіт Заугар, режисерка азійсько-американського походження, отримала почесну нагороду за свій ігровий фільм.

Гірко-солодка історія про пошук власної ідентичності під назвою «Пісні про кохання» також буде показана в добірці програми FORMA. Соціально-психологічна драма є режисерським дебютом польського письменника, музиканта й продюсера Томаша Габовського. В основу сюжету покладено його власні переживання і спостереження, які поєднали з музичним супроводом від композитора Каміля Голдена Кришака. Зйомки проходили у Варшаві. Прем’єрний показ відбувся у Польщі у 2021 році в межах масштабного фестивалю польського кіно в місті Ґдиня, де стрічка здобула перемогу в номінації «Найкращий мікробюджетний фільм». 

Остання історія, яку варто подивитись, була знята за романом Анке Стеллінг Fürsorge («Турбота»). Драма «Ґран-жете» мала високі оцінки кінокритиків на Berlinale у 2022 році та отримала приз глядацьких симпатій секції «Панорама» серед ігрових фільмів. У стрічці режисерка Ізабель Штевер торкається теми, яку більшість вважає скандальною: інцестуальні відносини між матір’ю та сином.

Усі фільми демонструватимуться мовою оригіналу з українськими субтитрами. Картини представить особисто програмер КМКФ «Молодість» Віктор Глонь.

Зміни в розкладі або додаткові сеанси можна подивитись на сайті кінотеатру KINO42 або фестивалю «Молодість». Квитки доступні за посиланням.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали