«Молодість» покаже німецьку класику: оголошено програму

Варто переглянути

Національна спілка кінематографістів України та КМКФ «Молодість» організовують у співпраці з Goethe-Institut покази німецької класики. Шедеври кіно від Фріца Ланга до Віма Вендерса будуть показані мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами. Реставровані копії фільмів надані Goethe-Institut.

Мистецький захід розрахований на широкі глядацькі кола прихильників кіномистецтва. Кожен фільм буде представлено кінознавцем. Запрошуються всі охочі, особливо студенти, викладачі вишів та всі, хто вивчає німецьку мову. Покази відбудуться в Будинку кіно в Червоній залі на третьому поверсі.

Вхід вільний.

Програма показів 

24  квітня, 17:30
«М: Місто шукає вбивцю», 1931 рік

Режисер: Фріц Ланг
Оператор: Фріц Арно Вагнер
У головних ролях: Пітер Лорре, Отто Верніке

Один із перших фільмів звукового кіно. Постійно перебуває в першій сотні світових кіношедеврів. Ця картина вплинула на багато поколінь сучасних режисерів.

12 травня, 17:30
«Фріц Ланг», 2016 рік

Режисер: Ґордіан Мауґ
Оператор: Луц Райтермаєр
У головних ролях: Хайно Ферх, Самуель Фінці

Сучасна ігрова стрічка Ґордіана Мауґа (його режисерська робота «Олімпійське літо» була переможцем «Молодості» в 1993 році), яка розповідає про творчі пошуки режисера Фріца Ланга під час створення фільму «М: Місто шукає вбивцю».

17 травня, 17:30
«Фіцкарральдо» 1982 рік

Режисер: Вернер Герцоґ 
Оператор: Томас Мауг
У головних ролях: Клаус Кінскі, Клаудія Кардінале

Приз за найкращу режисуру на Каннському кінофестивалі (1982), нагорода за найкращий фільм на МКФ у Сан-Себастьяні (1982), премія за найкращий фільм на Німецькій кінопремії (1982). Вернер Герцоґ — один із засновників нової хвилі німецького кіно, а фільм «Фіцкарральдо» — серед найкращих у фільмографії цього майстра. 

24 травня, 17:30
«Американський друг», 1977 рік

Режисер: Вім Вендерс
Оператор: Роббі Мюллер
У головних ролях: Денніс Гоппер, Бруно Ґанц

Фільм знято за мотивами романів Патриції Гайсміт про пригоди афериста Тома Ріплі. Учасник Каннського кінофестивалю (1977), переможець Німецької кінопремії (1978) у трьох номінаціях. Фільм видатного режисера, почесного президента Європейської кіноакадемії. Нова стрічка Віма Вендерса Perfect Days знову в конкурсі цьогорічного фестивалю в Каннах, а в Special Screenings його картина Anselm.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали