Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» відкриває продаж абонементів на 51-й фестиваль

Доступ до понад 60 фільмів у 12 програмах

Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» відкриває продаж абонементів на 51-й фестиваль, що проходитиме у столиці України 1–7 грудня. Наразі вартість «для ранніх пташок» становить 850 гривень, проте незабаром вона зросте. Студенти українських й іноземних вишів можуть отримати студентський абонемент безкоштовно — для цього просто потрібно долучити до заявки скан-копію чи фото студентського квитка.

51-й кінофестиваль «Молодість» відбувається за підтримки Офісу  Президента України. Попри повномасштабне вторгнення Росії в Україну, команда наважилася провести фестиваль у нових умовах — вдалося зберегти майже всі основні програми КМКФ: повнометражну, короткометражну та студентську секції Міжнародного конкурсу, Національний конкурс і позаконкурсні українські прем’єри, «Фестиваль фестивалів», програму фільмів на тематику ЛГБТКІ+ «Сонячний зайчик», «Опівнічний сеанс», 4MA: FORMA, «Скандинавську панораму» та «100: Століття». 

Зазначимо, що абонемент не гарантує безлімітний доступ на всі сеанси — для доступу необхідно забронювати квиток. Бронювання та продаж квитків будуть доступні на сервісі Ticketsbox уже невдовзі після оголошення фестивального розкладу.

Повернення й обмін абонементів можливі до початку фестивалю 1 грудня. У разі виникнення питань звертайтеся на пошту служби підтримки квиткового партнера кінофестивалю Ticketsbox: support@ticketsbox.com або до квиткової служби фестивалю: tickets@molodist.com. 


Реклама

Популярные материалы

Теплі костюми на кожен день — must have цієї зими


5 багатошарових образів, які допоможуть пережити всі примхи...


Instagram-тренд: як носити светр замість шарфа


Читайте також
Популярні матеріали