І сад зацвів: ресторан «Прага» відсвяткував 68-річчя

Особливий вечір з благодійною метою

Щастя можна знайти навіть у темні часи, якщо не забувати звертатися до світла. Благодійним івентом ресторан «Прага» вкотре довів, що українці є тими самими світлими людьми, про яких писав Еріх Марія Ремарк. У святкову дату, присвячену 13-му дню народження та 68-річчю з моменту заснування, заклад запросив найближчих друзів, разом з якими зібрав кошти на 17 персональних аптечок військовим медикам у межах проєкту «Час = Життя» Благодійного фонду Сергія Притули.

Захід розпочали зі слів вдячності Збройним Силам України. Згодом ведучий вечора Григорій Решетнік створив притаманну «Празі» атмосферу, що випромінює тепло. Програму доповнили мотиви українського ретро у виконанні гурту МОВА та хіти відомого українського виконавця SHUMEI, який заспівав «Буревіями», «Пробач» та «Біля тополі». Чуттєвості вечору додав танцювальний перформанс у виконанні Євгена Кота та Анни Кареліної.

Гості насолоджувались неповторною гастрономією, шампанським Perrier-Jouet та легендарним шотландським віскі Chivas, створеним для особливих подій.

Завдяки Golubchik Event Décor простір ресторану на один вечір перетворився у справжній сад. Під вітром, що проносив аромати квітів, гості поринули у світ легенд, де кожен образ — це окрема історія: обід  принца Філіпа, герцога Единбурзького, у «Празі» у 1973 році,  унікальні артефакти — колекція світлин, тарілка, з якої обідав монарх, старовинні меню та щасливі історії цілих династій, які ресторан, немов дорогоцінні перлини, збирає впродовж десятиліть.

Автомобільний Центр Київ на Почайній представив Mercedes-Benz EQS — перлину у світі електричних автомобілів, а також два ексклюзивні італійські мотоцикли Ducati. 

Святкування стало по-справжньому особливим завдяки партнерам вечора. Про красу команди попіклувався Sandler Wellness Center — здоров’я та краса за однією адресою.

Гості отримали подарунки від італійського преміумбренду Emporio Armani, американського виробника професійної косметики для догляду за шкірою Circadia, салону сучасного сервірування TWLV, міжнародного медіасервісу MEGOGO та українського бренду бісерних прикрас та аксесуарів ручної роботи ETNOCODE. Особливого смаку вечору додала кава LʼOR від компанії JDE.


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали