НЕ ПРОПУСТИ: У ЛЬВОВІ ПРОЙДЕ ЛІТНЯ ВЕЧІРКА ELLE...

ПРИНЦ УИЛЬЯМ СДЕЛАЛ ФОТО, КАК У КЕЙТ МИДДЛТОН В...

«ЛЮБОВЬ МЕГАН И ГАРРИ ПОКАЗАЛА СИЛУ ТОГО, ЧТО...

ДАТСКИЙ ПРИНЦ НИКОЛАЙ ОТКРЫЛ МУЖСКОЙ ПОКАЗ DIOR...

КАК В БУТИКЕ ВИКТОРИИ БЕКХЭМ ОКАЗАЛИСЬ КАРТИНЫ...

«Бенісіо дель Торо аплодував до останнього», – українські актори про гучну прем'єру фільму «Донбас» в Каннах

Стрічка Сергія Лозниці відкрила конкурсну програму фестивалю «Особливий погляд»

На міжнародному кінофестивалі у Каннах відбулася прем'єра фільму українського режисера Сергія Лозниці під назвою «Донбас». Стрічка, яку показали широкій публіці вперше, відкрила конкурсну програму фестивалю – «Особливий погляд».

Сергій Лозниця

На прем’єрі кінострічки була присутня вся українська делегація на чолі з режисером. 

«По закінченню фільму всі аплодували, а коли ввімкнули світло, ми озирнулися й побачили всю команду журі, на чолі з легендарним режисером Бенісіо дель Торо. Він аплодував до останнього, і я бачила захват на його обличчі! Після цього нас довго не відпускали та тиснули руки, це був наш справжній тріумф!», - поділилась враженнями від прем'єри актриса театру Івана Франка Людмила Смородіна, яка знялася у фільмі.

Сергій Лозниця та Людмила Смородіна

Також однією з перших глядачок фільму стала українська актриса театру і кіно Олена Лавренюк, яка, у свою чергу, розповіла:

«Судячи з оплесків після перегляду фільму, глядачам стрічка сподобалася. Дель Торо напружено і уважно переглядав фільм протягом усього сеансу, а от чи сподобався «Донбас» ще одному члену журі – французькій актрисі Вірджинії Ледоєн – не знаю, бо мені здається, що ця тема не дуже близька європейцям».

Фільм «Донбас» знято за мотивами реальних подій у східному регіоні України, охопленому війною. Він є спільною постановкою компаній з Німеччини, України, Франції, Нідерландів та Румунії. Вихід фільму «Донбас» в український прокат запланований на 2018 рік.

Реклама, снятая в Киеве, получила три «Каннских льва»

Топ-7 вдохновляющих фильмов для вечера понедельника

Принц Уильям сделал фото, как у Кейт Миддлтон в возрасте 4 лет

Загрузка...