Жінки-партнерки військовослужбовців і ветеранів мають можливість отримати безкоштовне навчання від Projector Foundation

Можливість дізнатися більше про креативну та IT-індустрію

Projector Foundation запускає безоплатне онлайн-навчання у сфері креативних та IT-індустрій для жінок-партнерок військовослужбовців та ветеранів. Проєкт допоможе здобути професійні навички в безпечній спільноті та посприяє подальшому кар’єрному зростанню студенток. 

«Воїни говорили про своїх коханих, партнерок та дружин — і просили підтримати їх, поки триває війна. Так у нас з’явилась ідея створити окремий напрям — освіта для військових, ветеранів та їхніх партнерок. Сім’ї військових переживають складний досвід, перебуваючи на межі між військовим та цивільним життям. І нам дуже важливо стати для них надійною опорою, щоб вони не відчували себе наодинці зі своїми труднощами», – зазначила CEO Projector Foundation Тетяна Фіщук.

Податися на навчання, що стартує на початку грудня, можна за шістьма напрямами:

  1. IT Project Management (1 група, 20 осіб, тривалість — 3 місяці).
  2. Facebook & Instagram Targeting (1 група, 25 осіб, тривалість — 2 місяці).
  3. SEO Beginning (1 група, 20 осіб, тривалість — 2 місяці).
  4. Soft Skills for New Reality (1 група, 30 осіб, тривалість — 2 місяці).
  5. Illustration Beginning (1 група, 20 осіб, тривалість — 3 місяці).
  6. SMM для бізнесу (1 група, 15 осіб, тривалість — 2 місяці).

На курсі окрім теорії студентки отримують практичний досвід роботи з реальним замовником. Усі завдання базуються на розв`язанні робочих задач, тож партнерки військових та ветеранів отримають сертифікат і портфоліо з готовими кейсами. 

Узяти участь у проєкті можуть повнолітні жінки, які проживають у Сумській, Чернігівській, Одеській, Харківській, Херсонській, Запорізькій, Миколаївській та Дніпропетровській областях. У рамках проєкту студентки мають підписати лист-підтвердження, що вони є партнерками військовослужбовця або ветерана та проживають у зазначених областях.

Дедлайн подачі заявок: 26 листопада 2023 року (неділя, о 23:00). Деталі щодо умов участі та реєстрації можна знайти за посиланням, а залишити заявку — у формі.


Реклама

Популярні матеріали

«Брат, тато, бабусі, двоюрідна сестра, хрещений — всі загинули....


Rich-mom energy: новий модний тренд, який затьмарив «тиху розкіш»...


Nannacore — новий TikTok-тренд, який встиг підкорити модну...


Читайте також
Популярні матеріали