JUL презентував першу великодню колекцію

До неї увійшов декор для свята та особливі речі

Напередодні найсвітлішого дня весни бренд JUL презентує свою першу великодню колекцію, наповнену особливими речами. Цей дроп — про світло та чистоту. Про любов, добро та народження. Про речі, які хочеться плекати, адже в них так багато душі. Та одягати не лише під час свят, адже в них так багато краси.

Основа колекції — великодній декор, ніжні кремові серветки з квітковою вишивкою, що знаменують народження нового життя та прихід весни. Серед них цвіт яблуні, нарциси, проліски, незабудки та символ Києва — білий каштан. 

Дроп має й одяг — особливі речі для особливого дня. JUL пропонує зустріти Великдень у таких же світлих виробах, як і саме свято: у молочній котоновій сукні вільного крою з пишними рукавами, сорочці з ніжною вишивкою з незабудок, молочному кардигані, оздобленому квітковою вишивкою ручної роботи, — а волосся прикрасити стрічкою.

Великодній дроп JUL — це про прагнення проживати дні, що залишаються в пам’яті. В колі найрідніших, в улюбленому одязі та з вірою, що наступне свято всі українці зустрічатимуть вдома зі своєю родиною. 


Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Читайте також
Популярні матеріали