6 нових пісень українських виконавців, які ви могли пропустити

Композиції від KOLA, «Океану Ельзи» та TVORCHI

Кавер-версія пісні Кузьми Скрябіна, співпраця KRUTЬ з KALUSH та перша сольна робота «Океану Ельзи» з липня 2022 року — такі пісні нещодавно випустили українські виконавці. 

Ми зібрали 6 нових композицій, які варто послухати. 

TVORCHI — «Два озера, повні сліз» 

Напередодні виходу фільму «‎‎Я, "Побєда" і Берлін» гурт TVORCHI приєднався до українських виконавців, які записали кавер-версії хітів Кузьми Скрябіна. «"Два озера, повні сліз" — пісня, яка переповнює смутком, любов’ю та дуже тендітною пристрастю. Вона як подорож на тій самій "Побєді", про яку писав Кузьма. Слухаєш пісню, і ніби їдеш з точки А в точку Б, відкриваючи для себе нове. В ній немає класичної структури, тому ця меланхолійна "поїздка" щоразу приносить нові емоції», — діляться музиканти. 

QUEST PISTOLS — «Божевільна»

Нова пісня гурту — про внутрішню боротьбу, пристрасть, але і про неминучість розставання, після  якого кристалізується справжня свобода та ідентичність. Як зазначають музиканти, їхній сингл «відображає вибухову суміш драйвового саунду та самовираження у процесі затяжного прощання». 

KALUSH та KRUTЬ — «Десятка»

Новий сингл виконавців поєднує теплі спогади Марини Круть про легендарне кафе «Десятка», ліричний реп у виконанні Олега Псюка, енергійні ламані ритми та живу бандуру. «Пісня була написана у 2021 році. Вона просто виникла за 15 хвилин, так трапляється завжди, коли до мене приходить натхнення. Це реальна історія з мого особистого життя, про справжню дружбу й місце, до якого я відчуваю неймовірно велику любов — кафе “Десятка”», — зазначає Марина Круть.

KHAYAT — «Псáльма»

Композиція «Псáльма» присвячена пам’яті загиблих у російсько-українській війні. Основою пісні виконавця стала біблійна розмова Архистратига Михайла з душами на небесах. Відео, створене до композиції, сповнене символізму — зокрема, через циклічність у зніманні та птахів, що народжуються з диму і стрімко линуть до небес, уособлюючи душі людей.

KOLA — «Міліметр»

Нова пісня виконавиці — про постійну необхідність відчувати коханого поряд. «Це сповідь жінки, яка зізнається в шаленому коханні до чоловіка, в тому, що без нього вона відчуває себе незахищеною. Вона розповідає про те, як проходять її дні, які вона намагається заповнювати подіями, справами, залишається сильною, попри відстань з ним», — зазначає співачка.

«Океан Ельзи» — «Відповідь»

«Відповідь» — перша сольна робота гурту з липня 2022 року. Нова пісня «Океану Ельзи» — про біль і пам’ять, довічну вдячність, складний і довгий шлях до перемоги. Як зазначає гурт, їхній новий сингл — «про запитання "скільки ще?" і про відповідь, яку кожен точно може знайти у своєму серці».


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали