5 атмосферних сцен шопінгу в кіно

Налаштовуємося на Чорну п`ятницю

Чорна п`ятниця надихає не лише на покупки (нагадаємо, українські бренди підготували до цього дня шалені знижки), а й на перегляд фільмів з атмосферними сценами шопінгу. Від легендарної сцени з фільму «Красуня», де головна героїня, обравши ідеальний образ, перевтілюється у розкішну леді, фрагменту з фільму «Сніданок у Тіффані», заради якого ювелірний магазин уперше з ХІХ століття відкрили у неділю, — переглядаємо знакові сцени та налаштовуємося на покупки. 

«Красуня»

Перша у списку — знаменита сцена шопінгу на Родео-драйв у Беверлі-Гіллз з фільму «Красуня», якою можна також проілюструвати, що таке погане обслуговування. Героїня Джулії Робертс, секс-працівниця Вівіан, вирушає у розкішний бутик, аби придбати вбрання для виходів зі своїм заможним клієнтом Едвардом. Продавчині відмовляються обслуговувати дівчину, а вже наступного дня (після не менш знаменитої сцени з приміркою образів) вона повертається до магазину під пісню «Pretty Woman» в дизайнерській сукні та з купою пакунків з покупками, демонструючи своє перевтілення. «Я була тут учора, і ви не схотіли мене обслуговувати. Адже ви отримуєте комісійні з продажу, так?», — питає Вів`єн одну з консультанток. — «Велика помилка. Величезна», — додає вона.

«Сніданок у Тіффані»

У фільмі «Сніданок у Тіффані» головна героїня Голлі Голайтлі займалася переважно «вітринним» шопінгом, милуючись розкішними прикрасами, виставленими на вітрині. А от заради сцени у бутику Tiffany, в якій Голлі розглядає коштовні прикраси разом із Полом, ювелірний магазин уперше з ХІХ століття відкрили у неділю. Упродовж знімань коштовності охороняли десятки озброєних охоронців, аби у процесі нічого не зникло.

«Зізнання шопоголіка»

Фільм «Зізнання шопоголіка» про журналістку Ребекку Блумвуд, що страждає від хронічного шопоголізму, — класика жанру фільмів про шалену любов до моди, розпродажів та імпульсивних покупок. Кульмінацією готовності героїні на все заради омріяної речі став епізод з розпродажем дизайнерських речей, під час якого Ребекка вириває червоні чоботи Gucci зі знижкою 50% з рук іншої дівчини.

«Секс і місто»

Зважаючи на пристрасть Керрі Бредшоу (Сара Джессіка Паркер) до моди, протягом усього серіалу можна побачити безліч сцен шопінгу. Однак особливо глядачам запам`яталася сцена з повнометражного продовження серіалу, у якій легендарна четвірка — Керрі, Саманта, Шарлотта та Міранда — вирушають за покупками до культового нью-йоркського універмагу Bergdorf Goodman.

«Диво-жінка»

Одного разу біля відрізаного від усього світу острова зазнає аварії літак американського пілота. Принцеса амазонок Діана (Галь Гадот) рятує чоловіка, закохується і вирушає разом із ним у «великий світ», щоб зупинити Першу світову війну. Аби не виділятися серед елегантних англійок, героїні, що звикла до меча, щита та мінімуму одягу, доведеться переміряти безліч образів, перш ніж знайти вдалий. Всі ми деколи Діана, правда ж?


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали