5 фільмів та серіалів на Netflix про італійське літо

Романтичні історії на стримінговій платформі

Перевірка кохання на міцність в Амальфі, доленосне знайомство з місцевою жінкою в Тоскані та зустріч двох зовсім різних людей на узбережжі Адріатичного моря — такі італійські історії є на Netflix.

Які з них варто подивитися? Ми зібрали 5 романтичних фільмів та серіалів на стримінговій платформі. 

«Тоскана»

Данський шеф-кухар їде до Тоскани, щоб продати бізнес свого батька. Проте в Італії головний герой зустрічає місцеву жінку — і після знайомства з нею переосмислює ставлення до кохання та свого життя.

«Під сонцем Амальфі»

Роман Вінченцо та Камілли розпочався торік у Річчоне. Пара знову їде у відпустку, проте тепер — на мальовниче узбережжя Амальфі. Головним героям доведеться перевіряти своє кохання на міцність. 

«Стрибок із висоти»

Соле — 25-річна дівчина із сильною тривожністю та нападами паніки. Найкраща подруга італійки померла, тому головна героїня береться виконувати її останнє бажання. Відтепер Соле долає власні страхи — і повертає контроль над життям та знаходить кохання. 

«Три метри над небом»

Влітку на узбережжі Адріатичного моря в Італії зустрічаються Саммер та Алессандро. Дівчина — інтровертка, яка працює в готелі. Хлопець — відомий мотоцикліст, який призупинив свою участь у перегонах. Головний герой закохується в Саммер. Чи зможуть вони знайти порозуміння, ведучи різні способи життя?

«Остання хвиля»

Сара та Лоренцо знайомляться в літньому таборі та закохуються одне в одного. Проте під час відпочинку дівчина страждає від оніміння м’язів. Сарі не вдається приховати свій стан від Лоренцо. Разом вони намагаються побороти біль дівчини та зберегти почуття. 


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали