20 причин обрати ELLE Україна

Варті уваги

Цього року ELLE святкує 20 років в Україні! Ця знакова подія нагадала нам про цінності, цілі, сенси та місії, які ми перед собою ставимо кожен раз, готуючи для вас той чи інший матеріал. З`явившись на ринку у 2001 році, ELLE став першим модним глянцевим виданням в Україні.

Ставши першопроходцями, разом ми освоювали нові професії, яких на той момент в Україні просто не існувало, і прокладали дорогу для формування модного сегмента в нашій країні. За цей час журнал зазнав багато змін, здобув десятки перемог і зробив безліч проривів. На обкладинках журналу час від часу з`являлися не зовсім «форматні» персонажі з точки зору глянцю. Наприклад, героїнею травневої обкладинки ELLE Україна у 2005 році стала Юлія Тимошенко, у вересні 2014-го — колишня перша леді Марина Порошенко, а у 2021 році вересневу обкладинку прикрасила дружина нинішнього президента Олена Зеленська.

Окрім цього, в різні роки ELLE Україна працювала з легендарними топмоделями та голлівудськими знаменитостями: Наомі Кемпбелл, Хелен Крістенсен, Коко Роша, Поппі Делевінь і Мілою Йовович, а нашими героїнями були Маша Єфросиніна та Віра Брежнєва, Наталія Могилевська і Тіна Кароль.

Список причин, за які однозначно варто вибрати наш журнал, дуже багато. 20 головних ми виділили нижче!

1. ELLE — перший модний глянець в Україні, що робить нас трендсеттерами на модному ринку.

2. На сторінках глянцю з`являються одні з найвідоміших дівчат сучасності, які впливають на формування стандартів краси, а також вносять свою лепту в культурний, соціальний та політичний ландшафт України.

3. Актуальні модні тренди, завдяки яким ви точно будете знати, яким речам варто віддати перевагу, відправляючись на шопінг.

Фото: IMAXTREE

4. Глибокі та ексклюзивні інтерв`ю з письменниками, дизайнерами, музикантами, режисерами, акторами, співаками, моделями та іншими видатними людьми.

5. Fashion-зйомки з моделями та знаменитостями в трендових образах і нестандартних локаціях.

6. Корисні б`юті-поради і лайфхаки, які допомагають вам не тільки виглядати, але й відчувати себе краще.

7. Робота з талановитими стилістами, фотографами та редакторами, які створюють оригінальне наповнення журналу і сайту.

8. Статті на тему психології. В ELLE ми не боїмося обговорювати складні теми, що стосуються ментального здоров`я — наприклад, такі, як депресія, стрес або апатія. Ми також обговорюємо питання стосунків між дітьми та батьками, чоловіками та жінками, а також можливості зробити ваше життя щасливішим.

9. Підтримка жінок. Ми хочемо, щоб наші читачки ставали успішнішими, красивішими, розумнішими та щасливішими, тому невпинно ділимося з вами матеріалами, які допоможуть вам здійснити задумане, будь то вибір наряду для побачення, приготування вечері або побудова успішної кар`єри.

10. Ми за здорові стандарти краси. Для нас важливо, щоб наші читачки відчували себе комфортно у своєму тілі й тільки з любові до себе дбали про свою красу, фігуру і здоров`я.

11. Ми проти стереотипів. Для нас жінка — багатогранна особистість, яка пробує нове, ставить перед собою амбіційні цілі й кидає виклики цьому світу. Саме тому на сторінках нашого журналу і сайту ми обговорюємо проблеми ейджизму, фемінізму, бодіпозитива та соціальні конструкти.

12. Ми відкриваємо нові імена. Свою кар`єру в ELLE Україна починали фотографиня Саша Самсонова, модель Софія Євдокименко. Свого часу ми одні з перших підтримали початківців — українських дизайнерів Andre Tan, Ksenia Schnaider, ArtemKlimchuk і Litkovskaya, які зараз є ключовими гравцями на українському fashion-ринку.

13. Ми прислухаємося до наших читачів. Для нас важливо мати зворотний зв`язок від вас і враховувати ваші бажання в обговоренні тієї чи іншої теми.

14. Надійне і спокійне місце у важкі часи. У складні періоди життя країни або світу ми намагаємося підтримувати вас і зберігати позитивний настрій, незважаючи ні на що. Навіть під час карантину редакція ELLE допомагала своїм читачам, ділившись добірками онлайн-курсів або фільмів, які скрасили наші «ув`язнення» в будинках, давала поради по здоров`ю і радувала хорошими новинами.

15. Якісний контент. Ми з особливою уважністю і серйозністю підходимо до вибору і написання матеріалів для нашого видання, враховуючи соціальний, політичний і культурний контекст.

16. Ми любимо Україну. ELLE привертає увагу до соціально- і культурно-важливих подій, які відбуваються в нашій країні.

17. Наші соціальні мережі. Редактори видання діляться з вами найактуальнішою інформацією і стильними фотографіями в соціальних мережах, а також прислухаються до ваших повідомлень, які ви залишаєте в коментарях.

18. Креативні спецпроєкти. Ми не боїмося експериментів, тому, готуючи спецпроєкти, підходимо до них із творчим потенціалом.

19. Найяскравіші заходи. Варто лише згадати недавнє святкування 20-річчя ELLE в Україні, і відразу стане зрозуміло: ми розуміємося на вечірках.

20. Ми любимо нашу роботу. Команда ELLE переконана, що якісні матеріали з`являються на світ лише завдяки любові до своєї справи, і тут нам точно немає рівних.


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


Как организовать отдых с ребенком, чтобы он не превратился в пытку...


Как не заболеть в холода: 3 лайфхака


Читайте также
Популярные материалы