Як минув благодійний фестиваль «Фортеця дитинства» у Кам’янець-Подільському замку

Важливий захід для підтримки дітей

У День захисту дітей у Камʼянець-Подільську відбувся благодійний захід «Фортеця дитинства». До події приєдналося понад шість тисяч гостей з різних куточків України. Серед них — діти ВПО, загиблих Героїв України та тих, хто захищає Батьківщину на передовій, а також дітлахи з інвалідністю. 

Мета заходу — створити атмосферу захисту та піклування для маленьких гостей. 

«На “Фортеці дитинства” ми зібрали дітей з різних регіонів України. У них є спільна біда, в якій вони обʼєднуються і допомагають одне одному підтримкою та дружбою. Ми зашиваємо болючі рани війни», — розповідає автор фестивалю та генеральний продюсер «Амбасадорів дитинства» Василь Котляров.

Локацією для заходу став Камʼянець-Подільський замок, за неприступними стінами якого діти почували себе в безпеці. Вздовж захисного паркану розташували зону майстеркласів та фудкорт. Гості могли побачити місто завдяки оглядовому майданчику, погуляти всередині фортеці та відчути велич локації.

На головній сцені в Камʼянець-Подільському замку виступили Probass & Hardi, ДЯДЯ ЖОРА, UGO, Василь Котляров (NAPILNIK), Андрій Безкровний (Dj Bloodless), Поліна Дашкова, Килиммен, BURLA, ANKA, Люся Кава, Харфанг, Лаврентьєва Анастасія, PTASHKIN, Настя Балог, DUBKY, Тьома Паучек, VERONIKA, UDOVENKO, MARISEM, VARASH, Анна Крівець, Андрій Чорновол, OLENA USENKO, Сергійко Mopo, NAYA, RYANA, SHEYLA, YOZEFF, TULUMAN та Лілія Сорокіна.

Організатори поділили виконавців на три категорії: молоді артисти, які тільки розпочинають свою карʼєру, проте активно шукають платформу для творчості, відомі блогери, за якими активно стежать діти, та музиканти, цікавіші для батьків маленьких гостей. Учасників концерту обирали за популярністю їхніх пісень в українських музичних чартах та меседжами, які вони транслюють на свою авдиторію.

Захід доповнили майстеркласи, квести та інші розважальні заходи. Організатори особливо зважали на їхню просвітницьку складову — вони планували не тільки психологічно розвантажити дітей, а й порушити актуальні теми та навчити демократичних цінностей: віри в сильну Україну, добро, щирість та допомогу одне одному. Гості дізналися про протимінну безпеку, подивилися книжки з віршованою Конституцією та ознайомилися з правилами безпеки від поліції.

«Дитина від нас виходить з емоціями і знаннями», — ділиться Василь Котляров.  

Щоб перевірити, чи гості засвоїли інформацію, ведучі зі сцени проводили вікторину та розігрували подарунки. Організатори створили відчуття свята в дітей — з девізом «Рівний — рівному» організували захід на перетині історії, посприяли тому, щоб відвідувачі познайомилися зі своїми кумирами, та подали інформацію в інтерактивному форматі.

Незабаром відбудуться фестивалі і в інших українських містах — зокрема, 13 липня в Мукачеві і 10 серпня в Луцьку.


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


Повний нумерологічний Таро-прогноз на липень 2024 року


Читайте також
Популярні матеріали