Треба йти: Артем Пивоваров дасть у Києві великий сольний концерт на підтримку ЗСУ

Уже цієї п’ятниці о 18:00

16 грудня на локації Stereo Plaza у Києві відбудеться великий сольний концерт популярного українського артиста Артема Пивоварова, виконавця хітів «Дежавю», «Подзвони», «Думи» та інших яскравих композицій.

«Ми відчуваємо, що наші зустрічі зараз важливіші, ніж будь-коли! Підтримка одне одного, спілкування, обмін думками та енергією в такі важкі часи, які переживає наша країна, наш народ, — це те, чого ми усі потребуємо найбільше! У всіх нас має бути надія на те, що на нас чекає вільне та щасливе майбутнє. І ми маємо робити все можливе для того, щоб діти в Україні не плакали від жахів війни. Ми віримо в нашу перемогу, віримо в наші Збройні Сили та підтримуємо наших воїнів, зокрема за допомогою благодійних концертів», — розповідають у команді артиста.

Концерт відбудеться в безпечному форматі, безпосередньо поруч із бомбосховищами, на випадок повітряної тривоги. Концертний майданчик забезпечений потужним генератором, що гарантує проведення концерту незалежно від графіка відключень електроенергії в Києві.


Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали