Понад пів мільйона гривень для дітей захисників: як минув благодійний концерт «Шлях до відродження»

Зібрані кошти  спрямують на медичну й психологічну допомогу дітям

До Міжнародного Дня захисту дітей у київському клубі Bel’etage відбувся благодійний концерт «Шлях до відродження». Українські виконавці виступили цього вечора заради допомоги дітям захисників, які загинули чи перебувають у полоні. Захід організував портал INSIDER.UA спільно з благодійним фондом «Стратегія Відродження України».

Організаторам вдалося зібрати понад пів мільйона гривень — це прибуток від продажу квитків, донати глядачів і партнерів, а також благодійні внески від інших фундацій та приватних осіб. Усі кошти спрямують на медичну й психологічну допомогу дітям.

Для гостей вечора заспівали фіналіст проєкту Х-фактор VOLKANOV з дитячим колективом Art school Zabava, Олена Тополя, Марта Адамчук, Darisha, Domiy, SOWA, Павло Зібров та інші виконавці. Захід провели ведучі Лєра Мандзюк та Андрій Черепущак. Найзворушливішим моментом концерту став вихід на сцену 20-річної захисниці  Діани — під виконання гуртом ADAM пісні «Танцюй зі мною повільно» перед нею несподівано з’явився її коханий, 22-річний військовий Анатолій, й освідчився дівчині. 

Концерт відвідала команда координаційного штабу Юлії Павлюк, військові з різних бригад та їхні родини, а також захисники, що проходять шлях протезування у вінницькому реабілітаційному центрі TYTANOVI.


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали