Молодий театр покаже шекспірівську п’єсу «Сон літньої ночі» на фестивалях у Словаччині та Польщі

Знаменита комедія, доповнена українськими народними обрядами

Цього червня вистава Андрія Білоуса «Сон літньої ночі» представить Україну в основних програмах міжнародних театральних фестивалів у Словаччині та Польщі. 

Це романтична комедія на основі п’єси Шекспіра, доповнена народними обрядами. Для вистави режисер провів паралель з українськими історичними міфами та перетворив головних героїв з греків на українців.

У Словаччині виставу покажуть на Teen Theatre Fest — фестивалі, спрямованому на молоду авдиторію. Його головна ціль — рефлексія театральних практик, зосереджених на жанровому злитті та сучасному різноманітті. На сцені фестивалю також візьмуть участь колективи, акторські дуети, перформативні трупи із Польщі, Чехії, Угорщини та Німеччини.

У Польщі «Сон літньої ночі» візьме участь у Zamojskie Lato Teatralne. Це позаконкурсний фестиваль, який діє майже 50 років. Обраний театр отримає «Гетьманську булаву» та запрошення на прем`єру наступної вистави. До цьогорічної програми також приєднаються Teatro Due Mondi, Drunken Bedroom Theatre, Gdansk Shakespear Theatre, Flabbergast Theatre. 


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали