Повернемо дитинство: у Кам’янець-Подільському замку відбудеться благодійний фестиваль до Дня захисту дітей

Під час заходу проведуть великий концерт з українськими зірками 

У Камʼянець-Подільському замку 1 червня відбудеться благодійний захід «Фортеця дитинства». Це перша подія щорічного дитячого фестивалю від ГІ «Амбасадор дитинства». У межах заходу організатори проведуть великий концерт з участю відомих українських артистів, блогерів та культурних діячів. 

Мета «Фортеці дитинства» — створити атмосферу захисту та піклування для маленьких гостей, а також подарувати їм відчуття, що вони живуть у сильній країні — ніби за стінами неприступного замку. Під час благодійної події всі охочі — зокрема, діти ВПО, загиблих Героїв України та тих, хто захищає Батьківщину на передовій, дітлахи з інвалідністю — зможуть психологічно розвантажитись, взяти участь у безоплатних майстер-класах і квестах, а ще — дізнатися більше про розмінування та інші корисні теми. 

Перша «Фортеця дитинства» присвячена Дню захисту дітей. На головній сцені в Камʼянець-Подільському виступатимуть амбасадори проєкту: Василь Котляров, Поліна Дашкова, Probass and Hardi, Дядя Жора, Міла Нітіч, Люся Кава, Burla, Килиммен, RYANA, Настя Балог, танцювальний гурт «Дубки», Тьома  Паучек, MariSem, Лаврентьєва Анастасія, Souljast, UGO, VARASH, BALSAM, TULUMAN, VERONIKA, BURLA, ANKA, ANASTASIA LAVRENTIEVA, SHEYLA, YOZEFF, Dj Bloodless, Сергій Морозко, Андрій Чорновол та багато інших відомих виконавців. Організатори кажуть, що на події також з’явиться секретний гість. 

Девіз благодійного заходу — «Рівний — Рівному». Організаторам важливо навчати дітей демократичних цінностей: віри в сильну незалежну Україну, добро, щирість та допомогу одне одному. На подію в Камʼянець-Подільському замку можуть завітати всі охочі.

Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали