Які образи обирає Гейлі Бібер під час вагітності

Поєднання стилю й комфорту

Нещодавно Гейлі Бібер оголосила важливу звістку — модель разом зі своїм чоловіком Джастіном чекає на первістка. Про цю новину користувачі соцмереж дізналися з короткого відеоролика, яке подружжя опублікувало на своїх сторінках в Instagram. Гейлі в довгій обтислій мереживній сукні Saint Laurent, вуалі та затемнених окулярах позувала для чоловіка на фоні мальовничих гір. Як виявилося, зірка виношує свою першу дитину вже близько шести місяців.

Ми завжди із захопленням спостерігали за стилістичними експериментами моделі, тож побачити її нові модні поєднання вже в статусі вагітної було особливо цікаво. Після того як пара зробила оголошення, Гейлі почала активно публікувати світлини образів з округлим животом. 

Зірка не стала зраджувати своєму розслабленому стилю та поповнила гардероб новими речами, одночасно й комфортними, і трендовими. Зокрема, серед останніх образів Гейлі — поєднання вільних джинсів із низькою талією й топа у вигляді крил метелика з рожевими лелітками. Інший варіант — комбінація вкороченої яскравої футболки, брюк і в’язаного капелюха. Також модель не забуває про гру фактур, до прикладу, доповнюючи штани з костюмної тканини шкіряними жилетом і бомбером із потертостями. Майже у всіх образах Гейлі відкриває живіт, обираючи короткий верх і опущений на стегна низ.

Модними стилізаціями дружини поділився і Джастін. Для спільної прогулянки з чоловіком Гейлі обрала мішкуваті джинси, підперезані ременем, базову білу сорочку й кардиган, розстебнуті на животі, та лофери. Окрім цього, зірка зробила акцент на головних трендах цього сезону, як-от на прозорості. В одному зі своїх образів модель зупинилася на напівпрозорій водолазці, яку доповнила ліфом і шкіряним жакетом. 


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали