Найефектніші образи Дуа Ліпи на музичному фестивалі Glastonbury

Головна зірка заходу

Наприкінці червня у Великій Британії пройшов наймасштабніший музичний фестиваль країни — Glastonbury («Гластонбері»), заснований у 1970 році. На події мали змогу виступити співачки SZA та Авріл Лавін, гурти Coldplay та Seventeen й інші артисти. Окрім виконавців, на сцену вийшла й Марина Абрамович зі своїм перформансом «Сім хвилин колективної тиші». Мисткиня назвала цей виступ «публічною інтервенцією» та закликала гостей фестивалю замислитися про війну й теперішнє становище нашого світу. 

Втім, усю нашу увагу привернула головна зірка «Гластонбері» — Дуа Ліпа. Це вже третій фестиваль для співачки після дебюту у 2016-му й запального сету у 2017-му. За півтори години шоу Дуа Ліпа виконала низку своїх популярних хітів, зокрема Levitating, New Rules, Break My Heart, Illusion та багато інших. 

Напередодні шоу зірка розповіла, що планує перетворити сцену фестивалю на нічний клуб, що їй врешті й вдалося зробити завдяки басам і звуковим ефектам. Також вона додала, що виступити на «Гластонбері» мріяла ще до того, як записала свій перший альбом.

Упродовж усього шоу Дуа Ліпа змінила кілька ефектних образів. Перший складався зі шкіряної асиметричної сукні міні, доповненої ремінцями, срібними ланцюжками й шипами, сітчастих колготок і високих чобіт. Згодом сукню співачка замінила на ультракороткі шорти, теж виконані зі шкіри, й сяйливий топ з високою горловиною. Срібляста сукня, прикрашена чорним мереживом, топ і спідниця зі стразами, а також футболка з гуртом Shakespear`s Sister і мінішорти з принтом зебри доповнили наступні виходи Дуа Ліпи. 


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали