Як виглядають найтрендовіші прикраси цієї зими

П`ять головних мастхевів

У моді на прикраси продовжує зберігатись курс на мінімалізм. Ось тільки тепер лаконічні ланцюжки, кільця та сережки нам рекомендують носити сетами, що створює додаткову виразність. При цьому, не всі прикраси можна назвати надто дрібногабаритними — часто зустрічаються і великі екземпляри, просто вони виконані з однорідних за фактурою матеріалів і позбавлені додаткових декоративних елементів.

Сет із кілець

украшения

Christian Dior

Кількість кілець на одній руці цього сезону практично не обмежена. Єдині фактори, які можуть вас зупинити - це особистий комфорт і рукавички.

Браслети-манжети

украшения

Ports 1961

Цієї зими ми не ховаємо браслети на далеку полицю під приводом «їх все одно не видно». Навпаки: всіляко демонструємо їх, використовуючи це як небанальний стайлінговий прийом. Браслети можна і потрібно носити поверх рукавів гольфів, светрів, кардиганів і навіть жакетів із фактурної вовни.

Сережки з перлами

украшения

Markarian

Перли щільно облаштувалися в топі аксесуарів. Цього сезону особливо активно і виразно вони проявляються на сережках — нагадують про літо, а задно виграшно грають на контрастах із грубою фактурою вовни та трикотажу.

Каскад із ланцюжків

украшения

A.P.C.

Ланцюжки різної довжини, ширини і з символічними підвісками, об`єднані воєдино, можуть здатися комусь наочною демонстрацією не найприємнішої фрази «я одягну все найкраще одразу». Але якщо свідомо вибрати 3-4 мінімалістичні ланцюжки, то вам гарантовано точне потрапляння в тренд та відсутність навіть натяку на надмірність образу.

Бант для волосся

украшения

Flapper

Обідки в період засилля шапок і капюшонів носити зовсім незручно, але прикрасити волосся багатьом все ж таки хочеться. Тому їм на зміну приходять банти та об`ємні резинки з шовку: вони відмінно виглядають на тлі светрів та кардиганів, та й улітку вам теж гарантовано знадобляться.

 


Реклама

Популярные материалы

Все, що потрібно знати про суд Джонні Деппа та Ембер Герд


Поліція затримала жінку, яка ввімкнула сирену повітряної тривоги...


Княгиня Шарлін публічно прокоментувала чутки про розлучення із...


Читайте також
Популярні матеріали