Трендові речі, які мають бути у вашому гардеробі цієї осені

Коротка інструкція, як цього сезону носити речі з екошкіри

Сезон тонких та легких суконь і спідниць остаточно добіг кінця: з настанням холодної осені їх доведеться прибрати вглиб гардероба і дістати на заміну їм речі з більш «осінніх» матеріалів. Ітиметься сьогодні, звичайно ж, про шкіру. Саме тренд на екошкіру вже довгий час є одним з найактуальніших і в майбутньому не планує нікуди зникати з наших гардеробів. Про саму тенденцію, про те, як носити і де купити речі з екошкіри, — розповідаємо в нашому матеріалі.

Тренды осень зима 2022

Тенденція

Шкіряні речі мають властивість повертатися з дивовижною постійністю щоосені в наші гардероби — буквально у перші вересневі дні. Важко назвати хоч один осінньо-зимовий сезон за останні роки, коли на подіумі не було б шкіряних жакетів, бомберів (це справжня знахідка цієї осені), башкирських косух, суконь і, звичайно, шортів і штанів. Мабуть, хоча б в одному екземплярі річ із цього матеріалу можна було зустріти на кожному показі, при цьому варіанти виконання вражали своєю різноманітністю. Vegan leather — це тепло, практично, актуально та екологічно.

Як носити

Наймодніший спосіб носити шкіру цього сезону — з ніг до голови. Так, буквально. До того ж шкіряні речі не лише мають стильний вигляд, а й просто універсальні. Їх можна стилізувати із чим завгодно і збирати різні за настроєм образи.

Що стосується кольору, то чорний залишається універсальним відтінком, який личить усім, а також моделює фігуру, візуально зменшуючи її об’єми. Але й інші кольори не варто скидати з рахунку: кольорова екошкіра цього сезону — безумовний фаворит дизайнерів і головний тренд.

Де купити

Якщо ви надихнулися на придбання речей з екошкіри, то пропонуємо звернути увагу на новий дроп українського бренду GNZ Leather stories. У ньому ви можете знайти штани oversize, топи, шорти, бомбер та косуху. Дроп можна придбати в київському ЦУМі та на офіційному сайті бренду gnz.ua.

GNZ

GNZ

GNZ


Реклама

Популярные материалы

Оголошено рейтинг найпопулярніших знаменитостей 2022 року


Теплі костюми на кожен день — must have цієї зими


5 багатошарових образів, які допоможуть пережити всі примхи...


Читайте також
Популярні матеріали