Відео дня: українська альпіністка Антоніна Самойлова на вершині Манаслу підняла прапор із закликом до жінок

На висоті 8 тисяч метрів

Антоніна Самойлова стала першою українкою, яка піднялася на гору Манаслу. Цьогоріч у вересні вона кинула собі виклик — донести український прапор на висоту 8163 метри. Свій заклик «Досягай вершин» альпіністка присвятила жінкам.

«Будь-яка жінка може досягти своєї персональної вершини. Вона ніколи не повинна цього боятися, навіть якщо це якась невідомість. Ця невідомість, якщо ти маєш сили побороти свій страх, завжди принесе тільки позитивний результат. Коли мені важко, я розумію, що це тимчасово», — прокоментувала українка.

За словами Антоніни, саме гори надають їй сили йти далі. Також вони допомагають зрозуміти, що не може «погане» тривати вічно.

Для сходження на Манаслу альпіністка обрала прикраси SOVA, присвячені калині. Навіть за допомогою таких деталей їй вдалося розповісти іноземцям про один із символів України. 

«Відбулася така невербальна передача української культури», — поділилася Антоніна.

Альпінізм — один з найбільш ризикованих видів спорту у світі. Існує 14 гір-восьмитисячників, які мріють «зібрати» у своїй «колекції вершин» найбільш відчайдушні альпіністи світу. Окрім свого нового досягнення Антоніна Самойлова стала першою українською альпіністкою, яка двічі піднялась на Еверест. 

Чому спортсменка вперше вирішила зійти на вершину та як захоплення альпінізмом змінило її життя, дивіться в інтерв’ю.


Реклама

Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Антверпенська шістка: хто вони і як змінили світ моди. Дірк...


Читайте також
Популярні матеріали