Український сад: Соня Солтес презентувала нову серію прикрас під своїм брендом LUTIKI

З любов`ю до природи

Стилістка та дизайнер Соня Солтес презентувала серію прикрас під своїм брендом LUTIKI. Цього разу ювелірну колекцію доповнив одяг — лише один садівничий лук.

«Я завжди мріяла про власний сад, і вирішила почати з невеличкої ділянки землі на Канівщині. І це мене так надихнуло, що я зрозуміла, як це важливо і корисно для мого життя. І з того часу я почала жити по черзі в місті та в селі, де відновлюю старовинну хату та займаюся городництвом», — розповідає Соня.

До нової колекції увійшли, зокрема, шкіряний браслет-спіраль, зернятко з емалі та позолочена лунниця (прикраса-оберіг у вигляді півмісяця кінчиками вниз).

Єдиний сарторіальний лук колекції складається з архівної майки та спідниці, панами-тюльпан та маленькьої шкіряної сумочки, що нагадує пакування для насіння. Усі елементи колекції натхненні кольорами та формами українського агровсесвіту.

«Садівництво для мене — противага всьому руйнівному. Це не тільки приємна робота, але й засіб зняття стресу та відпочинку для душі. І тому я створюю не тільки прикраси, а й одяг LUTIKI, в якому приємно саджати, збирати врожай та просто спостерігати за всім життєдайним», — додає Соня.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали