Український бренд Arutiunova представив капсульну колекцію до Дня святого Валентина

Любов у деталях

Український бренд Arutiunova представив капсульну колекцію, створену до Дня закоханих. До неї увійшли 17 елементів одягу, кожен з яких має певну цікаву особливість у конструкції або декорі. Це дозволяє урізноманітнити свій образ і виглядати неповторно. 

Arutiunova

«Зараз ми понад усе цінуємо моменти радості та час, проведений із найближчими людьми. Ця колекція наповнена коханням. Імітація сердець у вирізах, жіночні силуети, які не залишать байдужим вашого коханого, спокусливий рожевий й завжди урочистий та сексуальний чорний. І, звісно, моє улюблене пір’я! Це ідеальні поєднання як для Дня святого Валентина, коли кожна жінка хоче відчути себе неперевершеною, так і для особливих моментів повсякденного життя», — розповідає дизайнерка Анна Арутюнова. 

Акцент у колекції зроблено на коктейльні сукні, але не обійшлося й без знакових речей бренду: боді в декількох варіантах, кроп-жакет, який можна носити зі спідницею або штанами, спідниці та сукні міні й міді. Закриті сукні з вирізами на спині, оголені плечі, висока талія й кльош, боді з цільнокроєною балаклавою, нові форми розрізів — речі виглядають грайливо, але водночас більшість із них є цілком адаптивними для повсякдення. 

Arutiunova

Як завжди в Arutiunova, особлива увага приділяється деталям: незвичайні яскраві гудзики, контрастні застібки, поєднання різних тканин в одній моделі, романтичні вирізи у формі серця. Для декору були використані боа з пір’ям та вишивка рубкою й кришталем. Дизайнерка Анна Арутюнова працювала з  високотехнологічним поліестером, зокрема з крепом, оксамитом, трикотажем, костюмною тканиною, які добре носяться, не змінюють колір та практично не мнуться. 

Придбати речі зі святкової колекції Arutiunova можна на 3-му поверсі універмагу ЦУМ та на сайті бренду. 

Локація — THE RUMA
Стиль — Stas Soulkeeper
Фото — Dima Kutsenko


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали